• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Voltron reverse osmosis dizayn programı

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Aralık 2008
Hepimiz en azından Reverse Osmosis yani Ters Osmos sistemlerini duymuşuzdur. Bu konu hakkında bir çok program vardır ama bunları internet vs.. lerden bulmak pekde mümkün değildir. Çünkü hepsi membran üretici firmaların lisanslı programlarıdır ve sadece alıcılarına verirler.Bu programlardan içeriği en basit kullanışlı olanı süphesiz Voltron dur. Aşağıda bu programı sizlerin beğenisine sunuyorum.

Programa ekten ulaşabilirsiniz.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 

Ekli dosyalar

  • Voltron Reverse Osmosis Dizayn Programı.rar
    948 KB · Görüntüleme: 954
programı indirdim ama winrar dosyayı çıkarırken hata verdiyor ve dosyaya ulaşamıyorum, kontrol ederseniz sevinirim. Programı merak ettim :)
 
Tekrar indirmeyi deneyin Ercan bey ben indirdim herhangi bir problem çıkmadı.
Dosya indirirken bozulmuş olabilir.
 
Üst