• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ)

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Katılım
25 Şubat 2009
Şehir
Antalya
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Üniversitemiz;
İlahiyat, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği(İ.Ö.), Çevre Mühendisliği, Çevre Mühendisliği(İ.Ö.), Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İ.Ö.), Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği(İ.Ö.), Maden Mühendisliği, Maden Mühendisliği(İ.Ö.), Makine Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Tekstil Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği(İ.Ö.), Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Orman Endüstrisi Mühendisliği, Bahçe Bitkileri, Bitki Koruma, Tarım Ekonomisi, Tarım Makineleri, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Tarla Bitkileri ve Tıp lisans programları ile Isparta Meslek Yüksekokulu ve Eğirdir Meslek Yüksekokulu’nun Ağırlama Hizmetleri, Ağırlama Hizmetleri(İ.Ö.), Dış Ticaret, Dış Ticaret(İ.Ö.) ön lisans programlarında Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı isteğe bağlıdır.

Bu bölümlere yerleştirilen adaylardan Yabancı Dil Hazırlık Eğitimi almak isteyenler kayıt esnasında isteğe bağlı Yabancı Dil Hazırlık Eğitimi alıp almayacaklarını belirten formu doldurarak kayıt evrakları ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na teslim etmelidirler.

Yer : Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Tarih : 21.08.2009
Saat : -
Yayınlayan: SDÜ Basın
Okunma Sayısı : 2602
Yayın Tarihi : 21.08.2009
 

Ekli dosyalar

  • 4526.pdf
    18.3 KB · Görüntüleme: 22
Üst