• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yağmur suyu toplanması

orangehead026

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çevre
MErhaba arkadaşlar,

bir tesisim yağmur sularını toplayıp park bahçe sulamasında kullanmak istiyor. OSB bölgesinde bulunuyor firma. OSB'ye ve İl çevre'ye bununla ilgili görüş sormak gerekir mi ?
Mevzuat bakımından herhangi bir gerekliliği bulunmakta mıdır? Yapmamız gereken başvuru hazırlanmas gereken evrak proje vs gibi?

@mert053
Sizin çalışmanız genel bir kentin veya kasabanın yagmur suyu kanallarının yapımı ile ilgili olan bir çalışma ise oraya yönlendirmeleri normaldir diye düşünüyorum.
Saygılarımla,

Arkadaşlar bilen eden duyan yok mu ?

İNSANİ TÜKETİM AMAÇLI SULAR HAKKINDA YÖNETMELİK 'ine de bakıyorum. Ona da bakmak gerekiyormuş galiba :D

Arkadaşlar Yağmur suyunun toplanması ve park bahe sulama, üretim veya araç yıkamada kullanılmasına dair bir bilgisi olan yok mu ?