Yardım!

M

Meltem Girgin

#1
merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı çalışacak kişi arıyorlar.ne yapacağımı şaşırdım.acaba beklesem biraz daha kendi alanımla alakalı bir iş bulabilirmiyim yoksa bu dala tutunmalımıyım karar veremiyorum...en son kararı ben vericem tabiki ama sizin bu konu hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorumm..??
 

Tuğba Cabi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
23 Şubat 2010
Mesajlar
427
Beğeniler
116
Şehir
Denizli
#2
Bence bir yerden başlamalısınız.Yapıp yapamayacağınıza daha sonra karar verirsiniz,o sırada da iş aramaya devam edersiniz.Çünkü piyasanın durumunun iyi olmadığını düşünüyorum.Ama tabii bu bulunduğunuz ile de bağlı olacaktır.Artı tecrübe tecrübedir.
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Kayıt
7 Aralık 2008
Mesajlar
3.535
Beğeniler
3.550
Şehir
Astana
#3
Bencede işe kabul edilirseniz çalışmaya başlayın ve bu sırada iş aramaya devam edin. Ayrıca satış pazarlama sektöründe tahmininizden fazla çevre yaparsınız ve buda iş hayatınızı oldukça kolaylaştırır.
 
A

adrnln83

#4
Bencede hiç düşünmeden kabul etmelisin. Senden götürüsü olmayacak tam tersine sana getirisi olacaktır.Şimdiden senin için hayırlı olsun.
 
M

Meltem Girgin

#5
Kendime güven geldi gerçekten:)güzel yorumlarınız için çok teşekkürler:))
 

Balaban Murat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
22 Temmuz 2010
Mesajlar
18
Beğeniler
2
#6
satış- pazarlamada iş bulmuş hala düşünüyor :confused:
yeri geliyor ofisin musluğunu değiştiriyorum benim mesleğim mi. hayır.
 

Faruk İçen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
28 Şubat 2009
Mesajlar
38
Beğeniler
10
Şehir
Nilüfer, Bursa
#7
Pazarlama ve satış hayatın her alanında iş görüşmeside bir nevi kendini pazarlamandır o işten öğreneceklerinin iş hayatının her alanında sana faydalı olacağını düşünüyorum.kesinlikle güzel bir iş kaçırma derim.
 

Yukarı Alt