• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği

Lonicera

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 Ağustos 2009
Bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde intibak yılı okuyacağım. İntibak yılı ne oluyor diye soranlar olursa dgs öğrencileri için 1. ve 2. sınıfı derslerinin ortak alındığı bir yıl diye kısaca tanımlayabiliriz. Yıldız Teknik 'ten mezun olmuş kişilerden dersler ve hocalar hakkında bilgi paylaşımı olursa bu bilgiler bu yıl bana çok yardımcı olacaktır.
 
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Çevre Bilimleri Anabilim DalıNDAN Yrd.Doç.Dr. Mehmet BEYHAN
Lisans Yıldız Teknik Üniv.İnşaat Fak. Çevre Müh.Böl. 24.04.1995
Yüksek Lisans Yıldız Teknik Üniv.Fen Bil.Enst. Çevre Müh.Anabilim Dalı 06.08.1997
Doktora Yıldız Teknik Üniv.Fen Bil.Enst. Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı 20.01.2003 yapmıştır. sana yardımcı olabilir. mbeyhan@mmf.sdu.edu.tr mail adresi.

ulaşamazsan kendisi SDÜ-MMF dekan yardımcılığı yapmakta arayabilirsin.
 
Üst