Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ]

Konu, 'ARŞİV' kısmında zaferozer tarafından paylaşıldı.

1. zaferozer

zaferozer CMNet Üyesi

s.a. süper bi forum olmuş yapanların ellerine sağlık. Bu sene başladım ben şu an hazırlıktayım. şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda güzel şeyler paylaşmak dileğiyle :)

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

a.s. hoşgeldiniz. memnun oldum. Sitenin baş mimarı Fatih ÖZCAN. (Şu an askerde) gel teskere tezkere :D

forumda aktif üyelerden olmanız dileğyile...

3. bencede çok yararlı bi siteye benziyo.daha yeni keşfedebildim.bende tıldız teknikteyim yeni kazandım hazırlıktayım=)bu sene burada çok aktif olacağımı sanmıyorum ama ilerleyen senlerde inşallah bnde bişeyler katabilirim siteye=)

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

Hoş geldiniz arkadaşlar önce biz size destek oluruz ilerleyen zamanlarda da siz başka arkadaşlara. Herşey gönlünüzce olsun..

5. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz . Umarız görevimizi layıgı ile yerine getirmek için en güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle. Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...