Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2016 kpss

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Emre Turkdogan tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Emre Turkdogan

Emre Turkdogan CMNet Üyesi

merhaba 2016 kpss yapılmayıp, mulakatlarla alım olacakmış .emin değilim doğruluğunu teyit ettirebilecek olan veya aksını soyleyen var mı

2. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Açıklama yapmışlardı sınav sistemi aynı devam edecek arti olarak mülakat gelecek diye biliyorum il çevre den arkadaşım öyle demişti o şekilde bir haber gelmiş sanırım

3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Desenize Ankara'da dayısı olmayanların vay haline :kötü:

4. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Osym resmi açıklama yapmadikca her türlü haber palavra:)

5. Yasemin Agca

Yasemin Agca CMNet Üyesi

Henüz öyle birşey yok. Siz 2016 kpss çalışmaya başlayabilirsiniz :)

tayfun aydın bunu beğendi.
  6. gülay

gülay CMNet Üyesi

Bu yıl da dershaneye atandım anne :uzgnm:

mumustafaaydin bunu beğendi.
  7. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

8. gülay

gülay CMNet Üyesi

Algılandı :agla::agla:

9. süreyyaa

süreyyaa CMNet Üyesi

2014 KPSS den 85 küsür puan aldım. şu an önümde 92 kişi var. 2016 ya hazırlanmaya başlayayım di mi? Bir umut atanabilir miyim ya da bu puanla?

10. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Süreyya hanım sözleşme alım olursa atanabilirsiniz ama kasım atamasında da yine 30 kişi alacaklar sanırım

11. süreyyaa

süreyyaa CMNet Üyesi

sözleşmeli alım olacak diyorlardı ama hiç haber çıkmadı daha sonra. kasımda yine 30 kişiyse çok kötü.

12. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Görünen yine kasım ataması için 30 .Nisan ayında son haziran atamasından önce sözleşmeli alım yapacaklar eğer olursa tabi

13. EnviEn

EnviEn CMNet Üyesi

Valla ben 18. yim ama alttaki gözü doymaz kişiler yüzünden bize sıra gelmiyor. Bugün orman su bakanlığının mülakat listesi açıklandı %90 merkezi atamada veya sözleşmeli olarak atanan kişiler. Daha kaçıncı işlerinde gözleri doyacak, kaç kadro yakacaklar bilmiyorum. Ona göre hazırlan işte.

Diğer konuya gelirsek her sene aynı muhabbet çıkar sen kafana koyduysan otur çalış. Mülakat falan hikaye.

14. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Atanabilmek için en az 120 soruda 100 net mi lazım yani arkadaşlar ? :suspus:

Gülçin Doğan ve Sena ÇETİNKAYA bunu beğendi.
  15. GKSN

GKSN CMNet Üyesi

bu gidişle 100 bile yetmeyecek :eek:

16. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

@GKSN yandık bu ne yahuu :confused:

Korkmaz447 bunu beğendi.
  17. buse yıldırım

buse yıldırım CMNet Üyesi

2012-2014 arası iyi alım yaptılar ama 2014 en sonrası bir facia

NAZLI2780 bunu beğendi.
  18. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Kasımda atama durdu dediler birde valla işimiz yaş ilk 10 a girersek kesin ataniriz :)

NAZLI2780 bunu beğendi.
  19. klbkbr

klbkbr CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba ben yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim.Sizce kpss'yi denemeli miyim? herkes alım çok az diye söylüyor 1 yılımı boşa harcamakta istemiyorum ama özel de iş bulmakta çok zorlanıyorum :((

20. Hurşit

Hurşit CMNet Üyesi

@klbkbr Kesinlikle kpss ye hazırlan özelde işe girdikten sonra vaktin olmuyor yoğun oluyorsun ve yeterince çalışma fırsatı bulamayacaksın, ayrıca kpps ye çalışma zamanını boşa harcayacağın bir zaman olarak görmemelisin, kamuda istihdam iki şekilde oluyor ya kpss ya da yüksek mevkilerde amcan dayın olacak:) dolayısıyla kpss yi deneme amaçlı değil sonuç odaklı çalış, atanamadığın takdirde kpss adına alt yapın hazır olmuş olacak üstüne katarak ileriki yıllarda da kpss ye girebilirsin.