• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

21 Ekim İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı

Serkan Kala

Kayıtlı Kullanıcı
21 ekimde yapılacak olan sınava girecek olan arkadaşlar var mıdır? Yeni yasa sınavı nasıl etkiler, sorular geçen sınavdan daha mı zor olur? bu konuyla ilgili herhangi bir bilgisi,görüşü olan yada duyum alan arkadaşlar bizimle paylaşabilirse sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar sınavın soru ve cevapları açıklandı. Ektedir. Benim 79 doğrum var :) Yani yeni bir iş güvenliği uzmanı daha katıldı tayfaya

Ekli dosyalar

• 21EKIM2012_CALISMABAKISYERIHEK_ISGUVUZMAN.zip
    2.6 MB · Görüntüleme: 65
hatalı sorulmuş ise o sorular iptal olur ve soru, adaylar tarafından dogru cevaplanmış olarak kabul edilir ve puan artırımına gidilir.

Bende geçen sınavda 66 da kaldım, hatalı sorular vardı doğru yaptığım soruyu iptal ettiler. sonuçta 66 aldım :D ama bu sınavda 77 alacağım muhtemelen :)

@CMNet Okuru
Teşekkürler .Ankara her daim güzel ama insan ikinci kez sınava girince aklından sadece kursa harcadığı,kursta yediği yemeklere verdiği paralar ve bu sınavın son hakkı olduğundan başka birşey geçmiyor. sıkıntı,stres sonra dedikodular bu sınav daha zor olacakmış falan filan. En iyisi ilk seferde almak ama, yapacak bişe yok gelecek sınavda iyi olur umarım...