Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acı kaybımız

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ercan Koca tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu üzücü vermek çok acı gerçekten. Meslektaşımız olan Tuğba Erdoğan geçirdiği çok talihsiz olay sonucu hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyorum.

TsvJC.jpg
    Tuğba Erdoğan (24)
    Sakarya Üniversitesi Öğrencisiydi

haber.jpg

Arkadaşlar bu mesajı beğenmeyin malesef ki oyle bir mesaj degil. Degerli yorumlarınızı yapabilirsiniz ...

2. Hande Öztürk

Hande Öztürk CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

çok acı verici bi kaza ... Allah yakınlarına sabır versin, mekanı cennet olsun :((

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

kesinlikle çok acı bir haberdi...:( okuyamadım bile haberin tamamını :agla:
    duymak bile bu kadar üzüntü verirken, yakınlarına ve sevenlerine allah sabır versin diyebiliyorum sadece..

5. Tolga Kelesli

Tolga Kelesli CMNet Üyesi

böyle bir ölüm şekli kimin aklına gelir.büyük bir talihsizlik.çok yazık oldu...

6. cevremuhendisi

cevremuhendisi Misafir

Öncelikle ölen kişiye Allah'tan rahmet ve yakınlarınada sabır diliyorum. Gerçekten çok üzücü bir kaza. Ben haberi okurken bile zorlandım, ailesinin ise şuanki ruh halini düşünemiyorum bile.

7. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Allah cc kalanlarına engin sabır ve metanet versin,
    İnşallah, başka canlar da böyle bir olumsuzluk ile yanmaz,
    Allah cc rahmet eylesin,

8. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay o kadar etkilendim ki bu olaydan hala etkisindeyim...

9. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin

10. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin.Allah ailesine sabr-ı cemil niyaz eylesin.Allah bu tip olayları evlerden uzak etsin.

11. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hayatının baharında bir insan. haberlerden duyduğum kadarıyla ailesi daha öncede kızlarını kanserden kaybetmiş. bu 2. acı oldu onlar için.

12. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Allah rahmet eylesin. Çok üzücü bir kaza sonucu olması gerçekten hüzün verici..

13. :agla:Çok üzücü Allah rahmet etsin.

14. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin ,ailesine ve yakınlarına Allahtan sabır diliyorum çok üzücü bir olay gerçekten:agla:

15. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    Böyle bir olayın bir daha kimsenin başına gelmemesi için gerekli olan önlemler umarım alınır.

16. Hüseyin Özçelik

Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır diliyorum.

17. Volkan Azak

Volkan Azak CMNet Üyesi

tanıyanlara sabır diler mekanı cennet olsun başımız sağ olsun::(

18. Begüm Surmuş

Begüm Surmuş CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin, ailesine ve arkadaşlarına sabırlar versin,, eminim ki atlatmak çok zor olacak,, çok üzüldüm..

19. Merve Çan

Merve Çan CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, Rabbim yakınlarına sabır versin..

20. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Allah rahmet etsin , rabbim geride bıraktıgı ailesine ve tüm tanıdıklarına sabır ıhsan eylesin

Acı kaybımız konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Her yıl kıbrıs kadar kaybımız var

TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, "Her yıl neredeyse Kıbrıs Adası büyüklüğüne toprağı kaybediyoruz" dedi. BALIKESİR - Zafer Akpınar TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çölleşmede en riskli bölgenin Akdeniz Bölgesi olarak gösterildiğini belirterek, "30 yılın içinde önce susuzlukla karşı karşıya gelecek, kurak topraklardan sonra çok...
  2. Çmf acı kaybımız - yrd.doç.şükrü yıldırım

Arkadaşlar bu akşam Şükrü Yıldırım Hocamızı kaybettik :( Çorlu'da bulunan arkadaşlar cenazesine gelmek isterse; Yarın Otogarın ordaki camiide Cenaze namazı Cuma'dan sonra kılınacaktır. Allah rahmet eylesin.