• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atıkları beyanı

Canan Erkan

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar,
ambalaj atıkları beyanı yapılırken mesela 2010 yılında stokta kalan ambalajları 2011 yılına nasıl ekliyorsunuz. Temin edilen miktarın üzerine mi ekleniyor?

arkadaşlar şubat ayının 28 ı son diye siz işlemlerinizi yapın.
çünkü açıklama yok boyle varsayımla ısler yaparsak basımız ağrımasın. sure uzarsa kontroller falan yapılr ama uzatılmasa daha kotu olur. siz işi sağlama alın:)

merhaba arkadaşlar ben ambalaj atık beyanı yapacağım yani yapıyorum şimdi. geçen senelerde sadece plastik (PP) olarak yapılmış ve gelecek yıla devir denilen yere de aynı kg miktarı yazıyor ben şimdi bunu da ekleyip mi bildirim yapacağım yoksa direk geçen senekini mi bildirim yapacağım. acilllllllllllllllllll

@aldemir072
abdurrahim bey,

telaşa gerek yok. cevap elbet verilir. 2012 bildiriminizde dönemsonunda miktar varsa 2013e dönembaşı olarak ekleceksiniz.

@khanli
sistemde görülen herhangi bir uzatma söz konusu değil.

@sahibe
İl müdürlüğünde ambalaja bakan memur dedi belgelendirmeler tükcev ve çevko tarafından yapılamadı yoğunluktan dolayı süre uzatılır dedi ama kendinizi sağlama almak için elinizden geleni yapın:) ben bildirimlerimi bitirdim belgelendirmeyi bekliyorum süre demedi