• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personele ilişkin tebliğ

Ben Eğitimi bitirdim, darısı başınıza :) Videolarda problem yaşamadım da dökümanlar 200'er sayfadan toplam 1000 sayfa filan çalışılacak konu var , hakkımızda hayırlısı olsun :)" AAT Endüstriyel B"

Merhaba arkadaşlar, dökümanlarda çok fazla konu var ve hesaplamalar var. Modüle sonlarındakı sorular ucu açık ve yazılı tarzı sorular. Soruların nasıl olacağı hakkında bilgi veya öngörüsü olan var mı?

Önceki cevapları görüntüle…
NOT : SINAV TARİHLERİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAMIŞTIR.
D Sınıfı Sınav Tarihi : 12Aralık2020
C Sınıfı Sınav Tarihi : 13Aralık2020
B Sınıfı Sınav Tarihi : 26Aralık2020
A Sınıfı Sınav Tairhi : 27Aralık2020

Evsel ve kentsel aynı sınıflar aynı gün sınav olacak, saati konusunda ben bir duyum görmedim, bilgisi olan varsa paylaşabilirse, sevinirim (:

@Alibey arkadaşımız sordu, bende konu ile ilgili resmi bir açıklama olmadığını veya görmediğimi belirttim. Sadece sınav tarihlerine dair duyuru var. @Can Elmas akla mantığa uymasa da, bir şey düşünemiyorum gerçekten. O kadar çok akla mantığa uymayan şeylerle karşılaşıyoruz ki, malesef.
Saatlere dair duyuru geldiğinde sanırım hepimiz kesin olarak görmüş olabileceğiz. İhtimal vermesem bile, resmi yazıyı görmek beni sevindirir

Eğitim modüllerindeki videoları daha sonra da faydalanabilmek adına indirmek mümkün mü acaba, bir iki indirme programı denedim ama başarılı olamadım. İndirebilen oldu mu acaba?

Bölüm sonu sorularını çözebilen arkadaşların buradan paylaşmasında bir problem olur mu ?

Ben kendi adıma mühendisliğe elde olmayan sebeplerden ara verdiğim için çözemiyorum :)
Modül 4 sorularını çözebilen var mı acaba ? Yardımlaşabilir miyiz ?

Modülü güzelce okuyup videoları izledikten sonra modül sonu sorularını çözemeyen çevre mühendisi olmaz diye düşünüyorum. İsterseniz sınavı da zoomdan hep beraber yapalım :d cidden mantıklı gelecek arkadaşlar mutlaka vardır :D:D

KubilayDumanBu kadar büyük büyük konuşup neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz anlamadım. Siz mühendis olabilirsiniz ama ben kendi adıma çok istememe rağmen olamadım başka işlerle meşgul olmak zorunda kaldım. Siz insanların neler yaşadığını hangi şartlar altında olduklarını biliyor musunuz ?

Benim bölüm sonu sorularından çözemediklerim oldu ve sizin bakış açınızla utanmadan bu sınava girmeyi istiyorum ve yine utanmadan da çalıştığım yerde Mühendis olmak istiyorum.

Burada herkes her konuda birbirine yardımcı oluyor o zaman herkes Mühendis şimdi mi değil. Bu nasıl bir yazı tarzı niye bu kadar kırıcısınız.

Neyse hayatta başarılar dilerim.

Muhammed Murat TığtepeMerhaba ,

Forum içerisinde her türlü bilgi paylaşımına açığız. Dileyen arkadaşımız çözümünü yaptı ise buradan paylaşabilir.
Naçizane durumla ilgili yorum yapayım , diğer attığınız mesajı da dahil ederek modülleri okuyup videolardan yararlanırsanız çoğu soru çözüme kavuşuyor. Dolayısıyla siz çözdüklerinizi atarsanız geri kalanı da başka çözen arkadaş atar ve güzel bir bilgi birikimi olur burada.

Ancak direk cevapları istemek ( benim fikrime göre ) hoş değil. Çünkü çözemediklerim oldu demişsiniz ancak çözdükleriniz paylaşmamışsınız mesela.

Fatih KoçakFatih Bey ; Aslında bu konuda siz de diğer arkadaş da haklı sadece söyleme takıldım.

Bende sadece ben değil herkes yararlansın bu durumdan diye bütün cevapları istedim sadece kendi çözemediklerimi paylaşsam orada sadece bana yararlı olacaktı. Yanlış düşünmüş olabilirim ama böyleydi düşüncem. Milletin emeğine konmak değildi yani :)

İlginiz için teşekkür ediyorum.