Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük end. kazaların kontrolü hakk. yönet. güvenlik raporu tebliği taslağı

Konu, 'Mevzuat Taslakları' kısmında Aziz K. tarafından paylaşıldı.

Related Contents

upload_2017-1-9_11-43-48.png
@Olgaç Sürmelihindi atık yağ beyan formunu bilmiyordum çok tesekkurler gercekten. peki bir şey sorabilir miyim? ambalaj beyanlarında ne kadar miktarda ambalaj atıklarımızın lisaslı firmaya...
Adsız.png
Merhabalar; Çevre Görevlisi Eğitimini uzun zamandır takip ediyorum ve hala bir açıklama yok. Aradığımızda yakın zamanda açıklanacaktır deniliyor. Mail attığımızda dönüş yapılmıyor. Çok...
upload_2017-3-22_16-2-43.png
1. bölümdeki ilgili numaraları aradığınızda saniyeler içinde çözüyorlar. [ATTACH]
EK KAPSA.png
Hocam şu an GFB başvurusu aşamasındayız.Eksiklik olarak bunu bildirdiler bize Bakın buraya eklememiz gerekiyor
Adsız.png
hala çözülemedi Hakan Bey... Teşekkürler @Hakan ABAŞ [ATTACH]
22222.png
mrb arkadaşlar online.cevre.gov.tr de kısa bir zaman önce il çevre den talep ettiğim kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptığımda kullanıcı aktif değil hatası alıyorum. bu konuda bilgisi olan...
IMG_3493.JPG
Yüzeysel aeratör ile havalandırılan havuzda kalıcı köpük oluştu. Çözünmüş oksijeni 2-3 arasında tutuyorum. SVI değerini 143 ölçdüm. Imhoff sonucu 620 ve çamur çıkarmada sıkıntı çekiyorum nedeni...
_20170312_022545.JPG
Sadece basit bir tarama ile saniyeler içinde 2000 e yakın veriye ulaşılabildim. Kaynak konusunda çok sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum. Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.
  1. cgdm

cgdm CMNet Üyesi

Melih Coşar bunu beğendi.

Related Contents

Ekran Alıntısı.PNG
@Serkan Çiçekay Forumun amacı bilgi alış-verişi sağlamak. Bilgin yoksa susacaksın. Kazandığım zamana gelince belki ışınlanmayı bulurum. Birilerini ait olduğu zamana geri gönderecem ;) @Serkan...
AMBALAJ BEYAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg
Değerleri yuvarlayın sürekli ayrıca nokta koymayın direk değeri yazın. Sizin yaptığınız sonuç doğrudur. 7237 gibi yani. Geçen yıla ait yaptığım beyan görüntüsü ektedir. Nokta yada virgülle alakalı...
20170301_232646.jpg
Cozebilen olurmu lutfen
bisküvicafe2.png
Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
Adsız.png
peki biriken stoklar nasıl eritilecek? merhaba, konuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı? görüntüdeki ihracat sekmesini kullanan var mı?
upload_2016-8-30_21-55-23.png
Merhaba @pnrckmk açıkcası zemine dökülen yağın tam anlamıyla temizleneceğini sanmıyorum ama aşağıda resimde görünen ürün atık yağın zemin üzerinden bertarafında etkili bir ürün denemenizi tavsiye...
5060.jpg
@cevre0606 bu tarz bir konteyner istenmiş olabilir mi? kendi firmamda kaynağında ayırma işlemini bu şekilde büyük konteynerlarda yapıyorum ben. EAYP'da onaylandı ( düzce için ).. ambalaj atıkları...
SGK DÖKÜM HAKKINDA.jpg
Genel olarak Danışmanlık Yeterlik Belgenizdeki unvan ve adresin geçerli olup olmadığının tespiti amacı ile güncel ticaret sicil gazetesi talep ediliyor. Şirket ortaklığı ile ilgili olarak ortaklık...