Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. ammar

ammar CMNet Üyesi

Togepi bunu beğendi.
  2. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

@siyah3434 ben çevre ve şehircilik il müdürlüğüne gidip aldim

3. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

Turkcell mobil imzamı aldım ,sisteme giriş yapıyorum eğitim bilgileri kısmında diploma ve eğitim sertifikasını yükledikten sonra ''e imza test'' butonuna basıyorum fakat şöyle bir hata alıyorum; ''Elektronik imza kullanımında zaman damgası alınamıyor''
    Çözüm nedir yardımcı olursanız çok sevinirim...

4. ammar

ammar CMNet Üyesi

@SelenG bugün bakanlığı aradım serverlar taşındığı için bu tür hatalar verebiliyormuş. Düzelmesi bir kaç gün sürecekmiş. Bir iki gün denemeniz lazım.

5. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

ammar bunu beğendi.
  6. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

@SelenG Merhaba bahsetmiş olduğunuz sorunu çözebildiniz mi?

7. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

Hayır hala çözüme kavuşmadı malesef.. @hlykckymn

8. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

@SelenG Bende şuan ptt e-imza ile aynı sorunu yaşıyorum. Sorunun sistemden mi yoksa e-imza dan mı kaynaklı olduğunu anlayamadım. Sorunun kaynağını anladığınız zaman bilgilendirme yapabilir misiniz :)

9. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

Arkadaşlar çevre görevlisi belge işlemleri için izin lisans çevreye kayıt olmaya çalışıyorum.

Yalnız eğitim bilgilerimi girerken diplomamın sadece ön yüzünü mü yüklemem gerekiyor yoksa arka yüzünü de eklemeliyim?

10. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

bende dedim acaba mobil imzadan kaynaklı problem mi var.demek sizde de e-imza mevcut.o zaman sistem sıkıntısı olması gerek ki öyle denmişti..deneyip bekleyeceğiz :) yapabilirsem tabiki haber veririm @hlykckymn
    Size tavsiyem eğer yüklenebiliyorsa iki yüzünüde yükleyin :) @Elif Akbey

izinlisanscevre.gov.tr normale döndü e-imza/mobil imza atılabiliyor bilginize..;)

11. ibrahimturkey1

ibrahimturkey1 CMNet Üyesi

Çevre görevlisi belgesini almak için en yakın tarih şubat-mart gibi olacakmış sanırım. Ben gibi belgesi olmayan arkadaşlar var mı?

12. Esra TİĞİZ

Esra TİĞİZ CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhabalar,
    Ben 2016 yılında Çevre Görevlisi Belgesi ücretini (250 TL) ödemiştim lakin 2017 yılında olan düzenlemeyle ücrette (265 TL) artış oldu. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğüne gittim ücret farkından dolayı referans numarası almam gerektiğini söyledim. Ordaki çalışan ne yazikki bunu yapamadığını hatta 2000 numaralı kalem olmadığını söyleyerek beni gönderdiler. Böyle bir sorun yaşayan var mı ? Nereyi arayabilirim yardımcı olabilecek var mı acaba ?

13. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

@tgz_esra 0 (312) 410 19 95 bu numarayı arayın yardımcı olurlar size

14. Esra TİĞİZ

Esra TİĞİZ CMNet Üyesi

Teşekkür ederim önceki yorumları okuyup bu numarayı dünden beri 4. arayışım ama hala cevap veren olmadı. Ben aramaya devam edeyim.

Togepi bunu beğendi.
  15. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

@tgz_esra birde bu numarayı arayın isterseniz
    0 (312) 410 18 57 ben aradığım zaman genelde açılıyor ama yoğunlarsa bilemiyorum

Esra TİĞİZ bunu beğendi.
  16. Esra TİĞİZ

Esra TİĞİZ CMNet Üyesi

Peki çoook teşekkür ederim :)

Togepi bunu beğendi.
  17. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

@tgz_esra rica ederim umarım işiniz hallolur :)

Esra TİĞİZ bunu beğendi.
  18. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

bende aynı problemi yaşıyorum ama denemek için sisteme 250tl lik dekontumu yükledim.bir çözüme kavuşursan yazabilir misin :) @tgz_esra

Esra TİĞİZ bunu beğendi.
  19. Esra TİĞİZ

Esra TİĞİZ CMNet Üyesi

@SelenG Ben sorunu çozdüm Dilek Hanım'ın verdiği numarayı yaşadığım şehrin Çevre ve Şehircilik Döner Sermaye Bölümüne verdim telefondaki kişi fark ücreti açıklamasıyla nasıl referans kodu vereceğini anlattı ve hemen telefon numarama 15 TL adıyla referans kodu iletildi.Bankaya gidip 15 TL ödeyip dekontumu sisteme yükledim ve işlemleri bitirdim. Aynısını muhakak yapın hemen halledildi... :)

Togepi ve SelenG bunu beğendi.
  20. SelenG

SelenG CMNet Üyesi

Esra TİĞİZ bunu beğendi.