Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Büşra A.

Büşra A. CMNet Üyesi

@hlykckymn başka biri sizin yerinize gidip alabilir ancak sizin bilgilerinizi ve tc nizi bilmeli giden kişi

2. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

3. orçun aydın

orçun aydın CMNet Üyesi

belge alma işlemini detaylı anlatan biryer yok mu bakanlığın sitesinde ben baktım hiç referans kodu falan denmiyor?

4. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Çevre Görevlisi sayfasında (Kullanıcı Girişi) kayıtlı iseniz .Sağda duyurularda göreceksiniz

5. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

@Dilek merhaba, referans kodu için çevre il müdürlüğüne herhangi bir ücret yatırılıyor mu?

6. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

7. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

@Dilek teşekkür ederim :) Çevre il Müdürlüğünden yılbaşını geçtiği için %50 gecikme zammı yatırıyorlar demişler bu konuda bir bilginiz var mı peki?

8. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

@hlykckymn Rica ederim. Yok ben duymadım öyle bişey zaten direk 265 tl çıkıyor bilgilerde ona göre referans numarası çıkıyor size sonra banka direk o numarayı istiyor. Ben başvurdum değerlendirme de henüz aradım da 265 tl olduğunu doğrularmışlardı

9. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

@Dilek Çok teşekkür ediyorum. Sanırım sizde Antalya da yapmışsınız başvuruyu. Bende Antalya da yapıyorum da Çevre İl Müdürlüğünden bir yetkili ile görüştüm o yatıranlardan sonradan gelip 132,5 tl daha yatırmamız gerekiyormuş diyenler oldu dedi. Siz bilgiyi bakanlıktan aldıysanız doğrudur o zaman %50 fazla yatıranlar vize yenileme felan heralde

10. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

@hlykckymn büyük ihtimal vizede diye düşünüyorum çünkü ilk alanlar 265 tl sadece yatırıyor onun dışında hiç bir ek para alınmıyor şimdi bile aradım bakanlığı tekrar bi yanlışlık olmasın diye Il müd. Yanlış anlamış olabilir de

11. ammar

ammar CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar, ben 1,5 sene önce eğitime gittim. şimdiye kadar ihtiyacım olmadı gerçi yine ihtiyacım yokta, almayı düşünüyorum ne yapmalıyım. herhangi bir süre sınırlaması var mı? yada geç aldığım için ceza falan ödermiyim?

12. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

bi referans numarası eksikti.. Bitmiyoor..:acpsnr:

13. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

14. weysel1903

weysel1903 CMNet Üyesi

@ammar hocam herhalde bir yıl içinde almak gerekiyordu ama emin değilim bilen arkadaş varsa ne kadar süre içinde alınmalı eğitimden sonra

15. ammar

ammar CMNet Üyesi

@weysel1903 inşallah öyle bir sınırlama yoktur bir daha uğraşmak istemem açıkcası.

16. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben referans numarası aldim. Ama bankaya yetisemeyebilirim. Yarın sabah yatirsam parayi sıkıntı çıkar mi? Bu referans numarasının süresi var mi

17. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

@Elif Akbey Yoo hayır bende sonraki gün yatırdım hatta son ödeme tarihi önceki gün yazıyordu aradım sordum şube müdürü sorun olmaz dedi

Elif Akbey bunu beğendi.
  18. ammar

ammar CMNet Üyesi

@Dilek @Elif Akbey arkadaşlar bakanlıkta bu işlemler için görüştüğünüz kişilerin telefon numaraları var mı?
    paylaşabilirmisiniz?

19. Dilek

Dilek CMNet Üyesi

@ammar
    0 (312) 410 19 95 ben bu numarayı arıyorum bilgi alabiliyorum hep

Elif Akbey bunu beğendi.
  20. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

@Elif Akbey Referans numarasını belge başvurusunda bilgileri girince (diploma sertifika vs.) izinlisans.çevre sitesinden mi veriliyor ?