• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre izinleri portalı - sorun!

Pınar Özgen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Egesis Çevre Teknolojileri
Arkadaşlar. Sizin de farketmiş olacağınızı düşünüyorum. Portalda belge görüntüleme işlemi sırasında yaklaşık bir haftadır sorun yaşanıyor. Birkaç farklı bilgisayarda denedim hep aynı hatayı aldım. Javayla ilgili bir sorun mu acaba? Ne yapılabilir bir fikri olan varsa sevinirim.

Çevre İzin Portalı Hata.png

Pınar Hanım aynı şey daha iki hafta önce benim de başıma geldi. Yükleme yaparken başa dönüyordu ve dosyayı yüklemiyordu. Diğer arkadaşlarım denedi kendi hatlarıyla ( bakanlığın sayfasında sağ üst köşede e-imza test kısmı var) onlar yükleyebiliyordu. Ben de sorunun GSM operatöründen olduğunu düşünerek aradım.. onlar bir işlem yaptılar mı emin değilim ama 1 saat içinde düzeldi ve yükleyebildim.. Hattınız kontorlu ise bakiyeden de kaynaklanıyor olabilir. haftada 1.25 TL mi ne kesiyolar.

@CMNet Okuru
Explorer da sanırım 9 olması lazım benim bilgisayarımda 10 yüklü belge görüntüle sayfasına da gelemiyorum.

@CMNet Okuru
java sürümü de en güncel hali yüklü bilgisayarımda sanırım dediğiniz gibi sadece 9 da çalışıyor.

çevre izin sayfasına giriş yapamıyorum, "ORA-02391: exceeded simultaneous SESSIONS_PER_USER limit" uyarı veriyor. yardımcı olabilir misiniz?