• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iki tesise tek çevre görevlisi

diienayzed

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba

İki adet tesisimiz var birisinin faliyeti üretim sadece izin için başvuracağız öteki firma ise farklı adreste ambalaj geri dönüşümü ve tat lisansı almak istiyoruz.

Ana firmadaki çevre görevlisi her iki tesisede bakabilir izin lisans işlemlerini sistemden halledebilir mi?

yoksa ayrı adresteki tesis için ikinci bir çevre görevlisine ihtiyaç var mıdır?
Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum

@Gül CAN
Çevre görevlisine patlaması kötü olmuş belki haberi bile yoktu işlemden

@Gülay Kudret Birdal

Belki haberi yoktu ama gerekli eğitim, bilgilendirme ve uyarıları zamanında yapmışsa sorun olacağını zannetmiyorum. Ceza aldığına göre yapmamıştır diye düşünüyorum.

@CMNet Okuru
Kesinlikle, eğitim şart :harika:
Eğitimi oldukça geniş ve anlaşılır tutalım arkadaşlar, notlarını imza föylerini güzelce hazırlayıp saklayalım ;)

@CMNet Okuru
benim kendi hazırladığım vardı biraz yetersiz geliyor açıkçası iyi olur bulabilirsek daha iyisi olmalı ;)

Teşekkür ederim.Benim hazırladığım dosyadan daha kapsamlı açıklamalar yapılmış.Ben bir iki cümleyle geçiştirdim hep :uzgnm: utandım kendimden

@CMNet Okuru
hazır formatla neredeyse çok yakın hatta gereksiz detaylar bile var :) ama açıklamalarım çok eksikmiş onu anladım bazılarına tik atıp geçiodum o derece diyeyim yakışmadı yani :naslyany:

@Gülay Kudret Birdal
Üzülmeee :) Ben de geçiştiriyordum, şimdilerde bu durumlardan ötürü daha kapsamlı yazıyorum. Aslını isterseniz ilk defada yazıyorum bu kadar ayrıntıyı sonraki raporlarda hiç silmiyorum, her seferinde belirtmiş olmak için :) Satır sonlarına yeni belirtmem gerekenleri belirtiyorum o kadar..

Hmm sanırım bende bu işleri yapmaya başlasam iyi olacak, paylaştığınız örnekler için teşekkürler :)

Arkadaşlar şuan sistemde kayıtlı olan tesis benim baktığım tesis diğer tesis yeni ve kaydı yok çbs den yeni bir kayıt mı açacağız yoksa çbs den ekliyecekmiyiz diğerine ?

Şu an çevrim içi sistemden denediğimde başka bir tesis daha alamıyorum üstüme sanırım bir görevliye daha ihtiyaç var öyle değil mi ?

Bende şöyle bir soru sorayım geçen ay HES yapım inşaatında bir tesisle danışmanlık protokolü imzaladık. fakat tesise gittiğimde işi yapan taşeron firma zaten başka bir firmadan danışmanlık hizmeti aldığını gördüm şimdi bir tesiste iki çevre görevlisi olmuş oldu ben asıl iş verenin diğeri taşeron firmanın. sorum şu hali hazırda çevre görevlisi olan bir tesiste bana ihtiyaç varmı :)

@Burak Dumlu

:) yok :) sonuçta kurulu tek tesis var ve tesisin çevre görevlisi var. tesisi de taşeron firma işletiyor, zaten bu işi aslında işveren halletmiş ;) ama haberi yok .