• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işveren şöyle bakıyor duruma. araba kullanmayı bilmeyince yanına bir de araba kullanacak biri gerekiyor. herkese özel şoför alamayacağına göre genelde erkek mühendis arkadaşlar şoförlüğünü yapıyor bu sefer o arkadaşın işleri aksıyor. şuan şirketimizde ki bütün bayan mühendislerin ehliyetleri var ama hiç biri direksiyona oturmuyor. işverenimiz neredeyse sürücülük mülakatı yapacak artık. o yüzden aktif araç kullanmak bu işte çok önemli.

@Serkan Çiçekay
Kesinlikle haklisiniz bencede ole hatta bazi islerde buna gereginden fazla onem verilio hakli olarak ama ben daha yeni alicam ehliyeti oncesinde kullanmisligim var ama dedigim gibi cok iyi denemz ama gelistrmeye calisiyorum bu ara

@Serkan Çiçekay

Çevre Görevlisi Belgesinin dışında 4 yıldır aktif araç kullanıyorum.bunun dışında 2012 yılında b1-b2 ingilizce kurlarını tamamladım ve autocad 2012 kursuna gittim ayrıca ohsas 18001 ,çevre yönetim sistemleri temel eğitimi aldım buna rağmen Kocaeli'nde iş bulamıyorum. Buna ne dersiniz???? C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sertifikam var fakat sektör yüzünden kullanmak istemiyorum.Ayrıca sizin firmanızda stajer olarak görev almıştım...

@Gizem M.

Danışmanlık firmasında çevre görevlisi belgeniz yok ise ne iş yapabilirsiniz ki arkadaşım. Laboratuvar olarak şuan ihtiyaç yok zaten, danışmanlık kısmında ihtiyaç var.

Merhaba arkadaşlar,

Dilovasında Elektronik Atık Geri Dönüşümü yapan tesisimize saha mühendisi aramaktayız.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki mail adresine CV'lerini gönderebilirler.

*Saha işi olduğu için erkek mühendis tercih sebebi olacaktır.
*Servis güzergahı (Sultanbeyli-Maltepe-Kartal-Çayırova-Dilovası)

ipek.uzuner@ugur-metal.com.tr

Merhaba,

Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla havaların çok soğuyacağını tahmin eden, İstanbul'da Enerji alanında faaliyet gösteren şirketimize aşağıda belirtilen pozisyonlar için Çevre GÖREVSİZİ Belgesine sahip her türlü personel alımı yapılacaktır.

İŞ POZİSYONU
1- Bulutlu havalarda bulutları dağıtmak ve güneşi İstanbul semalarında parlatmak
2- Güneş ışınlarının sürekli 45 -60 derecelik açıyla düşmesini sağlayarak hava sıcaklığının 25 santigrat derecede olmasını sağlamak
3- Güneşin batmamasını sağlamak
4- Balkanlardan gelmeyi düşünen veya ansızın saldırıya geçen soğuk havanın önüne set olmak

ALINACAK PERSONELDE ARANAN NİTELİKLER
1- Hatırı sayılır bir üniversitenin hatırı sayılır 4 yıllık bölümünden mezun olacak,
2- Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayacak,
3- Her sınıf ehliyet sahibi olacak,
4- İleri derecede İngilizce ve artı olarak 2.yabancı dil bilecek,
5- Hızlı dinamik grup çalışmalarında önderlik vasfını taşıyacak,
6- Yorulmak nedir bilmeyecek,
7- Bankamatik gibi 7/24 çalışmaya uyum sağlayabilecek,
8- Az zamanda çok iş yapabilecek,
9- Maaş konusunda itaatkar olacak,
10- İşin sürekliliğinde sadık olacak,
11- Arada sırada patronu pohpohlayacak,

İlanımızla ilgilenenler şimdilik buradan randevu talep edip, iletişim bilgilerini bıraksınlar biz sizi ararız.

@Serkan Çiçekay
yanlış anladınız çevre görevlisi belgem var. bunun dışında diğer anlattıklarım da var demiştim.yanlış anlaşılma oldu sanırım

@Sinem Malkoç

Sinem hanım o ilanda bay bayan durumu yoktu ofis için arayistaydik. Şuan saha muhendisi arıyoruz.

@Sinem Malkoç

Şimdi o ilana baktım da 500-1000 arası başvuru olmuş valla bomba, aman aman :D

@ipekuzuner

Saha mühendisi derken ? firmaları gezip elk. atık alımı vs. tarzı işler mi yapacak ? görevli belgesine ihtiyaç var mı ?

@ipekuzuner
Hazir konu acilmisken o zmn o ilanda sadce cevre gorevlisi belgesi istemebize ragmen donus olmamasi bana ilginc geldi sizin konuyla alakali bilginiz varmi

Sinem Hanım ilana 500-1000 arası aday başvuru yapmış. Çok acayip absürd bir sayı. Herkesle tek tek ilgilenip dönüş yapılması mümkün değil olması gerek.

Ayrıca ne kadar çok başvuru olmuş öyle. Etraf su gibi çevreci kaynıyo herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...