• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Özgür Sarıbaş
kardeş hayırlı olsun peki tecrüben varmıydı çevre görevlisi belgen yada iş sağlığı güvenliği uzmanlığı falan?

arkadaslar Antalya da Serikte bir ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çalışmak üzere Çevre Görevlisi belgeli Çevre Mühendisi aranmaktadır. ilgilenenler bana ulaşabilir.
tolgay doğan 0531 921 6412

Arkadaslar memurlar nette çevre müh sesimizi duyurmak icin çevre muh neden gerekli oldugunu yaziyoruz lutfen meskegimizr sahip çıkalım neden önemli oldumuzu dile getirelim hepinizin yazaginizdan eminim meslegimize sahip çikalim bu yil atanmak istedigimizi duyuralım. Link assagida mevcuttur
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkasalar lutfen meslektaslarim sizlere sesleniyorum sesiz kalmayalim bir kere degil bir cok kere neden gerekli oldugumuzu brlirtelim toplam daha 30 kisi yazmks biz 30 kisimiyiz sadece birlik olmaliyiz o kadroda muh kadrosunda bizde yer almaliyiz bakin ozelde calisan arkafaslarim bu konu hepimizin dersi sadece atanmak degil mevzu sesimizi duyurmaliyiz biz variz demeliyiz emin olun sesimizi duyurursak ozeldeki calisma sartlarimizi bile iyilestirebiliriz ama boyle sesiz kalmaya devam edersek bizi muh bile saymiyacaklar yakinda cevre gorevlisi egitimi sarti koydular bunu ne cabuk unttuk uye olmayan arkadaslarimin bile ,emurlar nete uye olup 2 dk almaz bile birlik olacagimiza inaniyorum biz her muh gibi 4 sene okuduk ve kadro bizim hakkimiz ozelde iyi sartlarda calismak bizimde hakkimiz buna sessiz kalmayalim tekrar haberdar etmek istedim lutfen linke tiklayip neden gerekli oldugumuzu bildirelim

@TecnoB

Teşekkür ederim darısı diğer arkadaşlarımın başına diyorum, devlet atamalarında ümidi kesme noktasındayım, 219.yum ama sıkıntılı, umarım sürpriz olur herkesi şaşırtırlar ilerleyen zamanda, yoksa özel sektörde kendi işini yapmazsan para vermiyorlar :uzgnm:

Bu arada dgnklc25 dostum Çevre Görevlisi olması lazım zaten Danışmanlık alanında benimde vardı, gerçi bu aralar mobil imza olayı sıkıntılı bi yenileme yaptılar alt yapısız herkes allak bullak oldu :eek: Laboratuvar tecrübem vardı 2 yıla yakın Lab.Müd.ğü yapmıştım ama danışmanlıkla ayrı alanlar pek işe yaramadı :)

BURSA Yıldırım da toplama ayırma tesisinde görev yapmak üzere tecrübeli veya tecrübesiz çevre mühendisi arıyoruz. ilgilenenler mesaj atabilirse sevinirim.

Çevre Mühendisleri odasında ilanlar paylaşılıyor. Oraya da bakmanızı tavsiye ederim.

Aşağıda Facebook Çevre Mühendisliği grubunda yayınlanan bir ilan vardır.

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken
İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında minimum 6 ay ile 2 yıl
tecrübeli Çevre yönetimi ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesi işleri
için bay/bayan Çevre görevlileri/Mühendisleri alınacaktır.

. Çevre Görevlisi, Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında
Yönetmeliğindeki şartlara sahip olması,

. Çevre görevlisi danışmanlığı konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına
cevap verebilen,

. Avrupa ve Anadolu Yakası ile İstanbul dışındaki firmalarımızda sahada
aktif görev alabilecek, seyahat engeli olmayan,

. Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması (erkek adaylar için)

. Planlama ve raporlama yapabilen,

. Takım çalışmasına yatkın,

. İletişimi kuvvetli,

. İstanbulda ikamet eden

Çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlgilenen arkadaşların Cv'lerini aşağıdaki mail adresine göndermeleri rica olunur
E-mail: p.torunoglu@torsan.net

Saygılarımla,

Dr. Pelin Ongan Torunoğlu

TORSAN ENERJİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIĞI
VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Adres : Malte Plaza Atatürk Caddesi
Sakarya Sokak No:35/3-4
Maltepe Metro Durağı Yanı
Maltepe / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon : 0 216 706 10 28
Faks : 0 216 383 78 41

@Meltem Kekeç
Dediğiniz doğru ama işverenler her işi yaptıracak kişi arıyor ve mülakatlarda öyle sorular soruyorlar ki bazen mühendis olduğumuzdan şüphe edebiliyoruz ama bu görüşmelerde tecrübe katıyor. Yalnızca mülakatlarda bilginin açık ve net olması gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...