• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakanligimizda cevre gorevlisi egitimi icin yeterli sayiya ulasinca bircok meslektasimizi ileri bir tarihe oteledi, bu da bircogu icin is bile arayamayacak demek.Uzucu.

Tehlikeli atık geri kazanım, atık taşımacılığı ve endüstriyel atık yönetimi konularında faaliyet gösteren Ortaklar Geri Dönüşüm bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli Çevre Mühendisi çalışma arkadaşları alınacaktır.

• Atık yönetimi veya danışmanlık sektöründe en az 1 yıl tecrübeli ve en az 3 yıl tecrübeli (2 kişi)
  • Sürücü belgesi ve araç kullanım tecrübesi olan,
  • Seyahat engeli bulunmayan,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,
  • Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine sahip ve kariyer hedefleri olan,
  • Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
  • BURSA İLİNDE İKAMET EDEN,
  • BAYAN ÇEVRE MÜHENDİSLERİ,
e-posta: kezban@ortaklargeridonusum.com

Çevre Görevlisi / Çevre Mühendisi:

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları sağlayan Çevre Görevlisi personeli aranmaktadır.

Aranan nitelikler;

• Tercihen; 4 yıllık üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
  • 2 yıllık Çevre Görevlisi belgesine sahip,
  • Microsoft Office Programlarını (Word, Excel, Powerpoint) kullanabilen,
  • Dinamik bir tempoda çalışabilecek,
  • Farklı projeleri aynı anda sorunsuz yürütebilecek,
  • Yeni iş geliştirme konusunda yeteneği olduğuna inanan,
  • İletişim becerileri gelişmiş,
  • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, dinamik, titiz,
  • Dış görünüşüne önem veren,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Çanakkale'de ikamet ediyor/edebilecek olan, personel alınacaktır.
İletişim Bilgileri
Adres : İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 77/6 ÇANAKKALE
Telefon : +90 286 213 99 89
Faks : +90 286 213 99 89
E-Posta : info@gulenmuhendislik.com.tr

Firmamız hakkında detaylı bilgi için :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Semih Cömert
Arkadaşım canını sıkma bu kadar eğer canını sıkarsan her şeye olumsuz bakarsın işler sarpa sarar kendimden örnek vermeyi sevmem ama mezun olduktan sonra her çevre mühendisi gibi atıksu arıtma tesisi yönetecem vb. hayallerimiz oluyor ya uğraştım araştırdım olmadı daha sonra mühendis olarak yol işine girdim
ben işe başladığımda jalon ve mira tutarak başladım düşün hiç bir vasfım yokmuş gibi yaptığım tek şey telsizden bana şuraya git ileri geri sağa sola git diyerek düşün sinir oluyordum üzülüyordum ben bunun içinmi okudum filan diyordum hani ölçme bilgisinde gördüğümüz nivo totalstation gps filan varya onları kullanmayı bırak hiçbirşey bilmiyordum kendi dalımızda değil doğru düzgün ama yavaş yavaş hem nivo kullandım hem totalstation gps kullandım hatta kübaj çıkartması bile yaptım
harita mühendisi ve teknikerinden bir bir öğrenmeye sormaya başladım 2 yıl böyle devam etti

Ç
@Noyan Temuçin Çevre görevlisi belgesinin Çevre Mühendisliği diplomasından daha değer gördüğü bir dönemde büyük bir zevkle okuduğum bölümle ilgili şu anda içimde sadece pişmanlık var. Eminim şu anda işinden bi hayli memnun olan meslektaşlarımız vardır fakat yeni mezun birinin omuzlarına binen yük ve sorumluluk gerçekten çok büyük ve ben en verimli olduğumuz bu dönemlerde boşa giden zamana gerçekten çok üzülüyorum

Adana bölgesinden iş arıyorum, yeni mezun oldum. isg e gidiyorum aralık ayında sınava gireceğim ve kasım ayındaki çevre gorevlisi belgesini alacağim. yardımcı olacak arkadaşları bekliyorumm

bende iş arıyorum yeni mezunum ekimdeki çevre görevlisi eğitimine katılacağım. ankara,çorlu,mersin,adana illerinde çalışabilirimm, yardımcı olabilecek varsa sevinirim :srnsml::)

@CMNet Okuru
Herkes toplanıp tek bir Danışmanlık firması kurulabilir. Böylece her ilden de çalışan portföyü olur. Kusursuz bir müşteri memnuniyeti ile de güzel işler çıkartılabilir. Değerlendirilebilirse fırsata çevrilebilir, hazır girişimcilikte popülerken faydalanmakta fayda var.

@mustafa iren

Olabilir yani bu konuda ne gerekiyorsa yapılsın artık biz de destekleriz. Artık sıkıntılı günler, kötü geçen zamanlar, farklı görüşler ve kırgınlıkları bir kenara bırakmalı, Çevre Mühendisleri birbirine sahip çıkmalı, hem mesleğini hem de geleceğini korumalı-kurtarmalıdır.

Merhaba daha önce buraya İstanbul da iş aradığımı yazmıştım. Ancak Ekim ayı eğitiminde çevre görevlisi eğitimine katılacağımı eklemek istedim belki bir yararı olur :) Yıldız Teknik Üni. mezunuyum . Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...