Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri [ %50 indirimli ]

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

iso egit.png
    cevremuhendisleri.net ve kaliteegitimleri.com işbirliği ile sektör ve çalışanlarına destek olmak amacıyla %50 indirimli ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri internet üzerinden online olarak verilecektir.

E-SERTİFİKA AVANTAJLARI
    Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim
    Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizden giriş yapılarak ulaşılabilir durumdadır. Belirli zamanlarda, belirli eğitim salonlarına/mekanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Üstelik eğitim almak istediğiniz zamana siz karar verirsiniz.

Özgürsünüz
    Eğitimleri tamamlama konusunda belirli süre kısıtlamaları bulunmuyor. İstediğiniz her an eğitime başlayabilir ve istediğiniz sürede bitirebilirsiniz. İster bir günde, ister bir haftada, isterseniz aylarca süren bir süreçte. Karar sizin.

Hesaplı
    Biz, bir otelin yada diğer bir kurumun konferans salonunu kiralamıyoruz, bir eğitimciye binlerce dolar ücret ödemiyoruz, çevreci bir yaklaşımla binlerce kağıt, toner, mürekkep, vs harcamıyoruz; elektronik olarak hizmet veriyoruz. Dolayısıyla azalan bu maliyetlerimizi katılımcılarımıza yansıtmayı yeğleyerek, minimum maliyetle devamlı gelişen ve değişen en opsiyonel bilgileri internete bağlanabildiğiniz her yerden katılımcılarımıza sunuyoruz.

E-SERTİFİKA GEÇERLİLİĞİ
    Sertifika denilince ilk gelen " Geçerliliği nedir ?" sorusudur. Sertifikalar, bir eğitime katıldığımızı; bir konuda eğitim aldığınızı ispatlar nitelikteki belgelerdir. kaliteegitimleri.com 'dan aldığınız sertifikanın geçerliliği, herhangi bir kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği ile aynıdır.
    İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir kurum mutlaka alınan eğitimlere önem verecektir. Özellikle çağımız iş koşulları göz önüne alındığında, bu eğitimleri almış olmak ve CV 'lerde bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.
    Tarafımızdan alınan eğitimlerin sonunda katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli ve imzalı şekilde katılımcılarımıza kargo ile gönderilmektedir. Sertifikaların verildiği kurumlar sitemizden bu sertifikaların gerçekliğini sertifika numarası ile doğrulayabilmektedirler.

PROGRAM HEDEFİ
    hedef.png

PROGRAM İÇERİĞİ
    icerik.png

EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOLLAR NELERDİR? (BU ADIM MUTLAKA YAPILMALIDIR.)
    1. kaliteegitimleri.com ‘a Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle kaliteegitimleri.com sitesine giriş yapın.
    2. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler)/E-Iso Eğitimleri/E-OHSAS 18001, ISO 14001 yada ISO 9001 İç Tetkik Eğitimi başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. (EĞİTİM LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ)
    3. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler) /Kampanyalı eğitimler/E-NARSO-4 Kampanyası başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. EĞİTİM LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ
    4. Ohsas İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına cevremuhendisleri.net yazınız.
    5. Narso-4 İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına www.cevremuhendisleri.net yazınız.
    6. Kargo gönderimi için adres ve iletişim numaranızı mutlaka yazınız.
    7. Ödeme kredi kartı ile yapılırsa anında online eğitime başlanabilmektedir.Havale/Eft gönderimi ile eğitime gün içersin de başlanabilmektedir.
    İNDİRİMLİ EĞİTİME KİMLER BAŞVURABİLİR?
    %50 ISO - OHSAS ve %40 NARSO-4 indirimli eğitimlere sadece cevremuhendisleri.net üyeleri katılabilir.

EĞİTİM SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK Mİ?
    Eğitim 'in tamamlanması ile birlikte üyenin adresine sertifika ( katılım/başarı) kargolanacaktır. Kargo ücreti üyeye aittir. Ayrıca sertifika numarası ile Ana Sayfadaki sorgulama bölümünden 3. Kişilere eğitimi aldığınızın kontrol edilmesini sağlama fırsatı sağlanmaktadır.

EĞİTİMİ TAMAMLADIM NE YAPMAM GEREKİYOR?
    Değerlendirme sınavına katılmakla birlikte eğitiminiz tamamlanmış olmaktadır. Sınav sonucu sistem tarafından otomatik olarak bildirilecektir.Eğitimi tamamlamadan sınava katılmayınız.Sınava sadece 1 kez katılabilirsiniz.

EĞİTİM NE KADAR SÜRECEK?
    İndirimli eğitim sistemi 01.05.2013-31.05.2013 tarihleri arasında açık olacaktır.

EĞİTİM ÜCRETİ NE KADAR?
    • kaliteegitimleri.com web sayfasından 100 TL 'ye alabileceğiniz bu eğitimlere cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %50 indirimli 50 TL ye sahip olabilirsiniz.
    • kaliteegitimleri.com web sayfasından 200 TL 'ye alabileceğiniz NARSO-4 kampanyası eğitim paketine cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %40 indirimli 120 TL ye sahip olabilirsiniz. NARSO 4 EĞİTİM LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. Tutku Alper

Tutku Alper CMNet Üyesi

Fiyat çok uygun gerçekten ama ne yazık ki sadece İstanbul'lu üyelerimiz yararlanabilecekler.:(

kaliteegitimleri.com bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Tabii ki hayır !

HERKES YARARLANSIN DİYE EĞİTİMİ VE SINAVI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPMAKTAYIZ.

yapmanız gereken eğitimi satın almak ve akşamları 1-2 saatinizi bilgisayar başında geçirmek..

4. ata haluk

ata haluk CMNet Üyesi

5. Fatih Özcan

Bu eğitimler genel olarak zor olmuyor. Eminim herkes başaracaktır.

6. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Fatih Bey; kampanya dahilinde OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001 eğitimlerinden sadece birini mi %50 alabiliyoruz. ISO 22000:2005 dahil olabilir mi? Kampanya saat 22:00 den önce bitti. Katılımın daha yüksek olmasını beklerdim şahsen ama bu eğitimlerin bedavasını internette bulup download yapmak bedava tabi.

7. Fatih Özcan

Kampanya bitmedi 31 marta kadar devam edecek. 3 eğitimde %50 indirimli fakat ben tüm arkadaşlara Narso 4 paketini almalarını öneriyorum. Bu paket %40 indirimle 120 tl ye gelmektedir.
    Ayrıca asıl olan kaliteegitimleri.com 'a yapılan başvurulardır. Bu sayfada katılım durumu belirtmeniz bizlerin takibini kolaylaştıracaktır. Başvuru için diğer siteye yapılan kayıtlar esas alınacaktır.

8. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

%50 indirimden nası faydalanacağız. siteye girdiğimde narso 4 eğitim bedeli 200 tl diyor.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Eğitim kurumunun her hangi bir akreditasyonu var mı?

10. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Aslında sadece cv için faydalı :)

Naviga ve TÜRKAK'tan almıştık biz de, ama hiç işime yaramadı diyebilirim :)

asıl denetçi eğitimleri, sınavları vs. oldukça uzun ve emek isteyen bir süreç.

11. kaliteegitimleri.com

kaliteegitimleri.com CMNet Üyesi

İyi Günler
    Kupon kodu kısmına www.cevremuhendisleri.net yazılması yeterli olacaktır.
    İyi Günler,
    İç denetçi eğitimleri akreditasyonsuzdur.Akreditasyon baş denetçi eğitimlerinde ve firma belgelendirmelerinde aranmaktadır.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bilgi için teşekkürler

13. eyuksek78

eyuksek78 CMNet Üyesi

özür diliyorum ama bu narpo4 nedir anlamadım ve kampanya sadece 1tanesi içinmi ben hepsini almayı düşünüyorum 9001 ve 14001 ve18001 istiyorum ne yapmalıyım

14. Fatih Özcan

Narso 4 firmanin egitim paketine verdigi isim. Uc egitimide istiyorsaniz narso 4 paketini almanizda fayda var daha ekonomik olacaktir.

15. thefunk

thefunk CMNet Üyesi

Türk - Ak'tan akreditasyonunuzu göremedim.

16. Burcu Yıldırım

Burcu Yıldırım CMNet Üyesi

Bu sertifikaların geçerlilik süresi 3 yıl diye duymuştum.Doğru mudur gerçekten öyle bir geçerlilik süresi var mı.Varsa 3 yılda bir almamız mı gerekiyor?

17. kaliteegitimleri.com

Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

İyi Günler
    Geçerlilik süreleri 1 ile 3 yıl arasında değiştmektedir.Bu durum firma ile belgelendirme kuruluşunun kendi aralarında yaptığı sözleşmede geçer.Firma belgelendirme kuruluşu tarafından her sene denetlenir.Buna ara denetim denir.Sözleşmede yazan belgenin geçerlilik süresi dolduktan sonra yenileme denetimi yapılmaktadır.Ancak sistem belgelendirme süreçlerinde yapılan işlemdir.Eğitimlerin konuyla ilgisi yoktur.Olur da standart revize edilirse belirli bir süre zarfında firmalar belgelerini ve eğitimi alanlar sertifikalarını yenilemek zorundadırlar.
    Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Burcu Yıldırım bunu beğendi.
  18. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

başvurular sona mı erdi ?

19. Fatih Özcan

Hayir basvurular devam ediyor.

Ümit Mert ve kaliteegitimleri.com bunu beğendi.
  20. kaliteegitimleri.com

Duyuru:
    1-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen kampanya süresince ilgi gösteren üyelere ve forum yönetimine teşekkür ederiz.
    Yoğun talep ve istekten ötürü ilgili indirimli kupon kodlarının geçerliliğini 30 Haziran tarihine kadar uzatmış bulunmaktayız.
    Herkese tekrardan teşekkür ediyor, iyi haftalar diliyoruz.

Ümit Mert ve Fatih Özcan bunu beğendi.
ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri [ %50 indirimli ] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇYS Tetkikçi / Baş Tetkikçi Eğitim Notları

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından verilen tetkikçi eğitimi ile ilgili notlar ektedir.
  2. OHSAS 18001:2007 İSG Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi

17-18-19 Şubat 2011 (Perşembe-Cuma- Cumartesi) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz "OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi " ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla, http://istanbul.cmo.org.tr/ Eğitimin Adı “OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç...
  3. Kütüphane Haftası ve indirimli kitaplar

İlgili web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
  4. İç tetkikçi sertifikası nereden alınır?

9001 için İç tetkikçi sertifikasını almak istiyorum ancak hangi kuruluştan bunu almam doğru olur bilemedim. İSG belgesi için onaylı kuruluşlara başvurmak gerekiyor ancak bu İç denetçi belgesi içinde sınırlamalar varmı acaba?? belki bu konuda yoğun bilgisi olan arkadaşlar için saçma bir soru olabilir ama çok fazla firma var ve bu konuda tecrübesiz biri olarak kafam karıştı?
  5. [30/11/2013] Online ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri

EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOLLAR NELERDİR?(BU ADIM MUTLAKA YAPILMALIDIR.) kaliteegitimleri.com ‘a Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle kaliteegitimleri.com sitesine giriş yapın. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler)/E-Iso Eğitimleri/E-OHSAS 18001, ISO 14001 yada ISO 9001 İç Tetkik Eğitimi başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. (EĞİTİM LİNKİ...