Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Online uygulamalar yardım masasını tekrar aramızda görmek istiyoruz !

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. Merhaba arkadaşlar ;

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Online Uygulamalarında yaşadığımız sorunlar ortada! Önceki dönemlerde yardımlarını bizden esirgemeyen @Sedat Azizoğlu, @can güney Uyar @Alper Bilgin ve @ciciadmin yani Yardım Masasının tekrar bize destek verebilmesi için TBMM Online dilekçe yazarak Online Uygulamalar Yardım Masasının tekrar bizlere destek vermesini rica ettim. Sizlerde yardım masasının tekrar aramıza gelmesini istiyorsanız https://edilekce.tbmm.gov.tr/DilekcelerImza.aspx adresine girerek kayıt olmanız ve yazdığım dilekçeyi imzalamanız gerekmektedir.

Not: Kayıt işlemi 5 dakikadan az sürüyor. Dilekçem 10.01.2013 tarihlidir.
    "Kayıt Ol" .... "İmzalayabileceğim Dilekçeler" .... sayfadaki "Online Uygulamalar Yardım Masası" konulu dilekçenin yanındaki İmzala yazısına tıklamanız yeterli. Detay butonundan dilekçenin içeriğini görebilirsiniz.

2. benimle 8 imza oldu daha :(

3. Ayşegül Hanım duyarlılığınız için çok teşekkürler. İmzalar inş artacak ;)

4. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

dılekcenızı okudum ve ımzaladım.. bende sıze tesekkur ederım .. gercekten olması gereken bir hizmet.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  5. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

dilekçeyi bulamadım

6. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

buldum. imzaladım.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Telefonuma onay kodu gelmiyor, eve gittiğim zaman birde pasaport numarası ile denerim..

8. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

tşkler imzaladık bizde umarım faydası olur..

9. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Bu kampanya çok imza almaz, alsa bile sonuç vermez. Çünkü; herşey tamamen duygusal :)

10. şuan 15 imza var bilgilerinize....

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  11. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

12. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

Bir imza da benden..umarım olumlu sonuç alabiliriz.
    Yasemin Hanım size de duyarlılığınız için teşekkürler.

13. Deniz Cingiz

Deniz Cingiz CMNet Üyesi

Bir imza da benden. An itibariyle 23 imza var ...

14. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Tebrikler Deniz hanım; dediğinizi yapıyorsunuz :)

Deniz Cingiz bunu beğendi.
  15. Deniz Cingiz

Deniz Cingiz CMNet Üyesi

Verdiğim sözleri her zaman tutmuşumdur. Hatta çevremde "Verdiği sözü tutan Deniz" olarak bilinirim :)

16. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

imzaladım inşallah geri gelir bu ekip

17. Firdevs

Firdevs CMNet Üyesi

Online Uygulamalar Yardım Masası için bir imzada benden, inşallah sonuç alabiliriz

Sedat Azizoğlu ve Deniz Cingiz bunu beğendi.
  18. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Size destek olacaksa ne mutlu bana 27 bende.

19. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Rica ederim görevimi yaptım.

Online uygulamalar yardım masasını tekrar aramızda görmek istiyoruz ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇevreCÜ yokmu aramızda?

Merhaba arkadaşlar Cumhuriyet Üniversitesinden kimler burada..
  2. Tekrar tekrar tekrar staj :(

bu yaz işletme stajı yapmam gerekiyor bu konuda yardım edebilicek olursa çok sevinirim.gebzede ikamet etmekteyim.
  3. Kendi şirketimiz içn bir dergi hazırlamak istiyoruz. yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar kendi şirketimiz için dergi hazırlamak istiyorum aylık olarak . Şirketimizin reklamı için bir dergi olacak. tavsiye istiyorum sizlerden . nasıl olmalı nasıl olabilir ... yardımlarınız için teşekkürler şimdiden
  4. Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda

Refrakter malzemeleri yada ateş tuğlası fabrikalarında çalışan arkadaşlar varmı aramızda varsa benmle irtibata geçebilirmi? Teşekkürler
  5. "madencilikte çevre izin ve lisans mevzuatı ve uygulamalar"

Merhaba Arkadaşlar 19.12.2013 tarihinde Ankara'da Madenciler Dayanışma Derneği tarafından “Madencilikte Çevre İzin ve Lisans Mevzuatı ve Uygulamalar” adlı eğitim semineri düzenlenecektir. Seminerle ilgili bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.