Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım masası elveda (sedat bey'inize veda)

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar;

Bu defa ne sistemle ilgili nede yönetmelikle ilgili güncel bilgi vermek için yazıyorum. Artık sorunlarınıza da maalesef hızlı da cevap veremeyeceğim. Bizlerden kaynaklı herhangi bir sebep olmadığını tamamen bakanlık tarafından alınmış idari bir karar olduğunu belirtmek isterim. Bundan en çok siz çevre görevlileri ve firma kullanıcıları kadar Çevre İl Müdürlükleri ve Bakanlık yetkilileri arkadaşlarımız da etkilenecek. Çevre izinlerinde Erdem Bey ve Çevre Bilgi Sisteminde Alper Bey'in özverili ve başarılı çalışmaları sonucu emeklerinden dolayı onları kutlamak ve teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda farklı projelerde görev yapacağım. Size tavsiyede bulunmak istediğim birkaç konu var. Öncelikle başvurlarınızın durumu "Değerlendirmede" olduğunda başvurunuz yetkililere ulaşmış demektir. Sizinle c.m. netten paylaştığım tüm konu başlıklarını mutlaka okuyun, göreve yeni başlayan arkadaşlarımıza mutlaka tavsiye edin çünkü orada e-çevre izinleri ve çevre bilgi sistemi ile ilgili detaylı ve hiçbir yerde bulamayacağınız tüm bilgiler mevcuttur. Onun dışında sistemden kaynaklı sorunlardan dolayı başvuru yapamamanız durumunda bağlı bulunduğunuz çevre il müdürlüğüne bilgi vererek gerçekten bir sorun yaşanıyorsa bunu resmi yazı ile izin ve izinlisans dairesine bildirmeniz gerekiyor ki tarafınızdan herhangi bir mağduriyet söz konusu olmasın. Güncel yönetmelikleri sıkı takip edin. Çevre İl Müdürlükleri bilgi sahibi olmayabilirler, onlara da fazla yüklenmeyin :) sonuçta onlar da kısıtlı imkanlar ile hizmet veriyor.
    İnsan bir işi gerçekten severek yapıyorsa yorulmak nedir bilmez, bahane nedir bilmez kendisini yıprattığının farkına varmadan çalışır. Bende elimden geldiğince severek işimi yapmaya ve sizlere destek olmaya çalıştım. İmkanlarımız kısıtlıydı, tüm Türkiye, tek telefon 4 kurumsal mail ve tek kişi :( kimse bu işi tek başına yetiştiremez en azından telefonla destek te bir kullanıcı ile görüştüğümde diğer kullanıcılar bana ulaşamıyodu. Kimse mükemmel değil eğer tarafımdan herhangi bir kusurum hatam olduysa hakkınızı helal edin. Burada en büyük kazanımım sizin gibi değerli dostlar ile tanışmak ve kaynaşmak oldu. Bundan sonra destek hizmetleri ve sorunlarınız ile ilgili aşağıda paylaştığım dosyadaki telefon numaralarından bakanlık yetkililerine ulaşabilirsiniz. Artık 0312.586.35.81 nolu telefondan ve bana ulaştığınız kurumsal mail adreslerinden ulaşamaya bilirsiniz. Çevre İl Müdürlüklerinden ve İzin ve İzinlisans Dairesi Şube Müdürü Cihan TATAR Bey (0312.410.19.19) den bilgi alabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederek ve üzgün olduğumu belirterek sizlere veda ediyorum.

SAYGILARIMLA........................................................SEDAT AZİZOĞLU

Ekli Dosyalar:

2. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Sedat Bey
    Allah Yolunuzu açık etsin. Eminim ki yeni görevinizde de buradaki başarınızı kuruma yansıtacaksınızdır. Hakkınızı helal ediniz. keşke gitmeseydiniz ama elden bir şey gelmeyecek sanırım. saygı ve sevgilerimi sunuyorum

3. Sedat Bey sizi çok özleyeceğiz, hayatımda sizin gibi çalışan biri daha hiç görmedim herşey için çok sağolun, çoğu zman sorunlarımla ilgili sizi bunalttım hakkınızı helal edin. :agla:Yeni iş hayatınızda da başarılar diliyorum

4. Sedat Azizoğlu

Ne demek bu karar bizden dolayı değil bakanlık idari yönetiminin almış olduğu bir karar, yani nedeninin bizlerden kaynaklı olmadığını söyleyebilirim.

5. biz görüşelim mail filan atalım yararı olur mu?Sizsiz bu işler ilerlemez Sedat Bey

6. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Sedat Azizoğlu abi herşey için çok teşekkürler yolunuz acık olsun , sizi özleyeceğiz...

7. Sedat Azizoğlu

Teşekkür ederim Yasemin Hanım. Açıkçası bakanlık kıymetimizi anlasın diyorum, çünkü bu çark döndüğü, işler sorunsuz yürüdüğü sürece kimse kıymetimizi anlamayacaktı ve anlamadı. Ama desteği kestiğimizde yerimiz o zaman anlaşılacaktır...

8. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Sedat Bey Allah yeni işinizde de yardımcınız olsun.Başarılar diliyorum.

9. Emin olun anlayacaklar kıymetinizi inş siz gidince sistem çökerde geri gelirsizn:)

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  10. Sedat Azizoğlu

Arkadaşlar destek hizmetimiz tamamen tasfiye edilmiştir.

Bilginize...

11. Sedat Azizoğlu

Dediğiniz gibi zaten işler sorunsuz yürüdüğü için değerimiz anlaşılmadı işte o zaman anlaşılır :)

dutoprak bunu beğendi.
  12. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Sedat Bey emin olun bu forumdaki herkes sizin kıymetinizin farkında. Olmayanlar utansın. İyiki varsınız.

dutoprak, erman ve Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  13. Sedat Azizoğlu

Teşekkür ederim :)

14. Arkadaşlar yardım için tel no kaldırılmış bundan sonra bakanlığın vereceği hizmet ortada:suspus: Adsız.png

15. Sedat Azizoğlu

Yasemin Hanım yardım masası ve destek hizmetimiz bakanlık tarafından tasfiye edildi. Ondan dolayı telefon numarası kaldırıldı.

16. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Allah yolunuzu açık etsin Sedat bey,

Sizinle tanıştığımız için gerçekten çok memnun olduk. Hakkınızı helal edin.

Alınan karar herkesin artık birbirine destek vereceğini gösteriyor. Hakkımızda hayırlısı..

17. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

Yeni görevinizde başarılar diliyorum. İyi çalışmlar.

18. erdemciga

erdemciga Misafir

Sedat değerli mesai arkadaşım ; ellerine , emegine saglik , seninle birlikte cevre izinlerinde calismak oldukca keyifli ve guzeldi , zor bir gorevi bence olabilecek en iyi performans ve hosgoru ve teknik bilgilerinle guzel bir sekilde tamamladin.Yaklasik 8 aylik cevre izinleri calismalarimizin sonuna geldik , amma velakin nasil kaptirmis isek bu islere kendimizi , dikkat ettim sen de benim gibi yine uyari ve bilgiler ile mesaji yayinlamissin :) biraz degisiklik , yeni projeler iyi gelecek bizlere bu kadar da kaptirmamak lazim :) haydi yeni sulara yelken acma vaktidir simdi , safak vaktidir ..dogan gunes bizimle olsun , cevre izinlerini kullanan 20.000 den fazla kullanici yada allah kolayliklar versin diyelim ...

19. Sedat Azizoğlu

Fatih Bey artık kendi desteğinizi ç.m. net üzerinden paylaşarak hep birlikte yine kendi aranızda yaparsınız, iyiki bu forum sitemizde var, yapana da emeği geçen arkadaşlara da gerçekten teşekkür ederim.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  20. Sedat Azizoğlu

Değerli Üstadım siz olmasaydınız ben bu kadar başarılı olamazdım, az emeğiniz geçmedi. Hepsi sizin sayenizde size de gönülden teşekkür ederim.

Deniz Cingiz bunu beğendi.
Yardım masası elveda (sedat bey'inize veda) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yardım

Bİtİrme Ödevİm İÇİn aritma tesİsİndek, temel İŞlemler konu yardimci olursaniz sevİnİrİm.
  2. Yardım!

merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı...
  3. Çevre izinleri projesi elveda

Tum cevre izinlerini kullanan arkadaslar ..ozellikle ankara da olup bircok kez gorustugumuz (bu arada baklavalar icin cok tesekurler ) danisman firmalarda calisan cevre gorevlisi arkadaslar...yeni yil ..kis ...bahar derken bir seruvenin sonuna gelindi ...artik sistemler cevre bakanligina devrediliyor bizim yolculugumuz sona eriyor ... umarim cevre izinleri ile olan yolculugunuz bundan sonra...
  4. Izin/lisans elveda

Yeniden bir kez daha (kac oldu saymakta zorlaniyorum her alti ay bir insallah bu son diyoruz ama) bir kez daha 6 aylik surecin sonuna geldik ...tum izin/lisans kullanicilarina yeni yilda bol sans diliyorum ...izin/lisans yenileme islemleri ile ilgili bir not yazmak istedim : oncelikle cevre bilgi sisteminde vergi nosu degisikligini gerceklestirilmesini saglayin ardindan cevre bilgi sisteminde...
  5. Veda

Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 2 yıl boyunca forum vasıtasıyla sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Belki çoğu arkadaş bilmiyordur ama Çevre Bakanlığıyla olan anlaşmamız ocak ayı itibariyle sona erdi. (Bu arada ben devlet memuru değilim, sizler gibi özel sektör çalışanıyım :) )Sonrasında Orman Bakanlığında danışman olarak göreve başladım ve sistemlere erişim yetkim devam ettiği için yardım isteyen...