• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni bakanın talimatı

İbrahim Uysal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sistem Mühendislik Dan. İnş. Mad. Orm. Nak. İth. İhr. Em. San. ve Tic A.Ş.
Hafta başından beri izin lisans konusunda da olsun normal evrak olsun müdürlükten alamıyoruz. İkinci bir talimata kadar bişi imzalamayın talimatı gelmiş bakanlıktan. Diğer il müdürlüklerinde benzer durum var mı?

@kzbn_53
Hafta başında il müdürlüğüne arka arka iki gün gittim. İzin şubede işim vardı..İkisindede nerdeyse tüm şube sahaya çıkmıştı..Görüşmek istediğim personelle görüşemedim..Bugün birdaha gitmeyi düşünüyorum..Hayırlısı

@Pınar Özgen

Pınar hanımcım teşekkürler cevap için , yalnız ÇED olumlu için zaten Bakanlık oluru alınmak zorunda değil miydik, müdürlük zaten girmiyordu ÇED olumlu kararına ?

Çevre izin muafiyeti hakkında başvuru yapmıştım. Ama önce ced kapsam dişidir yazısı almam gerekiyormuş.

Aynı durumdayız ben çed muafiyeti alıp çevre izne verdim..
Hangi konuda izne müracaat etmiştiniz..Ben emisyon ve Deşaj konulu muafiyrt yazıları için verdim evrakları.