• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS 2016/2

sumeyya07

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
arkadaşlar 2016 /2 atamaları için düşünceleriniz neler yani biz ne olacağız kontenjan acilir mi olur mu dersiniz ??

Şimdi arkadaşlar mynet in açıklaması eğitim bilgileri güncellenen adaylar olmuş şeklinde. O yüzden sıralamalarda bir değişiklik olmuş.
Ama sınav başvuru sürecinde eğitim bilgileri güncellendi diye hatırlıyorum.
Ne kadar doğru, güvenilir bilmiyorum ama eğer bir usulsüzlük vs. var ise de ben hakkımı helal etmiyorum, umarım yoktur.

cevre sehircilik de tam tercih edilecek kurum yani bi alio aylar sonra ise baslatio.. diger kurumlar nie acmadi ki kadro hic :/

ÇŞGB 5 değil 1 çevre mühendisi alıyor. Başvurular arasından İlk 5 adet adayı mülakata çağıracaklar @Dilek

2017/1 alımları çok iyi olacak diye bir söylenti var. Ne kadar doğru bilinmez tabi. Bende 86.45le birkaç yeri yazıcam gelmeyeceğini bile bile

2017 de daha cok alim olacagini dusunuorum ben de cunku belediyeler de merkezi alima gececekmis galiba suan tse 1 kisi csgb 1 kisilik kadro acti bence daha da olur.

Belediye bunyesindekileri kadroya alabilir ki şöyle bir olay da var her belediyenın bunyesindeki taş ocağı beton asfalt vs tesisi için ya çevre yönetim birimi var ya muhendisi var yada danışmanlık alıyor

Arkadaşlar sizce ilk atamada düz memurluk yazmak mantıklı mıdır. 86.5 puanım var. Yaşadığım şehirde işkur un kadrosu var. 2017 de bakanlık muhtemelen sözleşmeli personel alacaktır. Beklemeli miyim