• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

5 Haziran Dünya Çevre Günü

tuğbak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Geri Dönüşüm
Arkadaşlar herkese kolaylıklar diliyorum. Çevre haftasında belediye ve müşavir firmaları olarak yarışma etkinlikleri planlanacak, ödül dağıtımı olacak. Atık yağ, Ambalaj Atıkları vb geri dönüştürülebilen ürünlerle alakalı olarak nasıl yarışmalar ve kampanyalar düzenleyebiliriz. Her türlü fikrinize açığım 😊

Son düzenleme:
Herkese merhaba,
Çevre günü için firmanızda yapacağınız etkinlikler nelerdir?
Ben magnet ve broşür yaptırdım. Başka neler yapabiliriz? Tohumlu kalem çok mu banel sizce?

Ekli dosyalar

• bilgi.png
    bilgi.png
    623.5 KB · Görüntüleme: 81
  • ustalar.png
    ustalar.png
    864.2 KB · Görüntüleme: 80
Merhabalar Çevre Günü için bir sunum hazırlayacağım ben de. Sizlerin içerik ve başlık olarak katkılarınız varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Ana başlık taslaklarıma güncel sorunlarımızdan küresel iklim krizi, müsilaj sorunumuz gibi başlıkları ekledim.
Sıfır atık için de bir bilgilendirme alanı ayıracağım.

Kolay gelsin iyi çalışmalar herkese, ben de çalıştığım yerde farkındalık oluşturucak bir etkinlik, yarışma vs yapmayı düşünüyorum güzel fikirleri olan varsa paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim