Aged: türkiye'nin yeni yetkilendirilmiş kuruluşu

serhanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.serhanmaden.xyz
Firma
AGED
Değerli sektör paydaşları;
24.08.2011 tarih ve 28035 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Ambalaj Atıklarının Kontrolü (AAK) Yönetmeliği çerçevesinde Atık Kağıt ve Geridönüşümcüler Derneği'nin Yetkilendirilmiş Kuruluş olma başvurusu olumlu yönde değerlendirilmiş ve derneğimiz yetki almaya hak kazanmıştır.
Türkiye'nin kağıt karton ve ahşap belgelendirmesi konusunda faaliyet yürütecek yeni yetkilendirilmiş kuruluşu olarak atık geri kazanımını artırıcı faaliyetlerde bulunmak ve mevcut geri dönüşebilen ambalaj atıklarını en iyi şekilde değerlendirmek en büyük hedeflerimizdir.

http://www.a-ged.org.tr/images/icerik/814cd5d0868cb73c58bf1fbf015ee869.png
Kuruluşumuzun geri kazanım ve geri dönüşüm sektörüne yeni bir soluk getirmesini diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.
info@a-ged.org.tr

Yetkilendirilmiş Kuruluş Nedir?
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Yetkilendirilmiş Kuruluş (YK); 24.08.2011 tarih ve 28035 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği (AAKY)” esas alınarak kâr amacı gütmeden işletilen; amacı geri-dönüşebilen ambalaj atıklarının piyasaya sürenler (PS) adına geri-kazanım belgelendirme işlemlerini gerçekleştirmek, böylece geri kazanım oranlarını mümkün olduğunca yukarı çekmek olan kuruluştur. PS’ler adına belgelendirme işlemi; toplama ayırma tesisleri (TAT) ile ve sözkonusu TAT’ların anlaştığı belediyeler ile protokol imzalayarak gerçekleştirir.

Kutay Ertul

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AGED Atık Kağıt ve Geridönüşümcüler Derneği
Hayırlı olsun.

Hamza Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Emek atık Dönüşüm
Ambalaj atıklarının toplanması konusunda bu tür kuruluşlara büyük ihtiyaç düşüyor. Hayırlı olsun..

KS
serhanmaden

serhanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.serhanmaden.xyz
Firma
AGED
Teşekkür ederiz. çalışmalarımız başlamıştır. bizden de teklif isteyiniz.

Kağıt-Karton ve Ahşap Özelinde Çalışıyoruz.

Yusuf Dulda

Kayıtlı Kullanıcı
@serkanmodsi Öncelikle hayırlı olsun. Daha önce özel olarak yetki belgesi incelemedim ve lütfen yanlış anlamayın ancak belge üzerinde belge numarası ve tarihi ile ilgili bilgi bulunması gerekmiyor mu?

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Türkkan Yağ San ve Tic. A.Ş.
Mail geçtim firmaya cevap bile vermediler :)

KS
serhanmaden

serhanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.serhanmaden.xyz
Firma
AGED
Bakanlıktan gelen ön yazıda o söyledikleriniz bulunuyor çevre bakanlığını arayıp yetki alıp almadığımızı teyit edebilirsiniz.

Gülay Hanım Merhaba sizden bize ulaşan bir mail yok mutlaka cevap veriyoruz. Tekrar mail atabilir misiniz.

@Gülay Kudret Birdal Gülay Hanım Merhaba sizden bize ulaşan bir mail yok mutlaka cevap veriyoruz. Tekrar mail atabilir misiniz.

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
info@a-ged.org.tr adresine pazartesi mail geçmiştim, az önce tekrar geçtim. @serkanmodsi mailde iletişim numaram vardır, görüşebiliriz.

Badem Ağacı...

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
fffthhjkk
dönüş yapıyorlar belki mailiniz ulaşmamıştır. yoksa dönüş sağlanıyor.

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
adresinize maili ilettim

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Beni engellemişler gerçekten :) maillerim gerçekten ulaşmıyormuş her iki adrese de mail geçtim telefonla iletişime geçmek lazım demekki
@H. Mustafa Pekçetin
@arnot54

KS
serhanmaden

serhanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
www.serhanmaden.xyz
Firma
AGED
AGED olarak belgelendirme gelirlerinin şeffaf yönetilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

AGED olarak, firmalarınızın belgelendirme sözleşmelerini yapmadan bizleri aramanızı ve teklif istemenizi isteriz birim fiyatlarımızı öğrenmeden sözleşmelerinizi yapmayın lütfen.
02124381628
info@a-ged.org.tr