Ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çevre müh. görevleri

Hilmi.K

Daimi üye
Konu
4
Tepki
115
@Gülşah Albayrak evet elinizde personel eğitim taslağı varsa bana çok yardımcı olacaktır.

İNCİ KRBLT

Daimi üye
Konu
0
Tepki
109
iş ekpmanlarının güvenli kullanımı, güvenlik ve sağlık işaretleri, ambalaj atık yönetimi, atıkların kaynagında ayrı toplanması , elle kaldırma ve taşıma , iş yeri temizliği ve ekipmanların kullanımı, ilk yardım, aklıma gelenler @Hilmi.K

Seren Doğan

Daimi üye
Konu
1
Tepki
6
Merhabalar ;
Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Tesisinde yeni işe başladım fakat aklıma takılan bazı şeyler var ve sormak istedim.
Şimdi bir yıl süreyle İç Tektik Raporu hazırlanması gerek ve ben onu hazırlayacağım iç tektik raporunu hazırladıktan sonra il müdürlüğüne veya sistem üzerinden bildirmem gereken bir yer var mıdır araştırdım fakat kafam çok karıştı bazı yazılarda gerek yok diyor bazılarında ise il müdürlüğüne sunmanız gerek demektedir bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

çevreci3

Daimi üye
Konu
12
Tepki
59
Merhaba @Seren Doğan
İç tetkik raporunu yılda en 2 defa olmak üzere hazırlaman gerekmekte.Raporu hazırladıktan sonra üst yazısıyla birlikte İl çevreye sunup imzalatmalısın. Sistem üzerindende bildirmen gereken bi durum yok.

Seren Doğan

Daimi üye
Konu
1
Tepki
6
@çevreci3 Tamam teşekkür ederim peki bişe daha isteyeceğim üst yazısı örneğiniz var mıdır?

n.tas

Daimi üye
Konu
0
Tepki
8
arkadaşlar toplama ayırma tesislerinin geri kazanım tesislerine çıkış yapmaları gerektiği hangi yönetmelikte yazıyor?

Aydın Demirel

Daimi üye
Konu
33
Tepki
342
çevreci3 demiş ki:
@Seren Doğan üst yazıyı kendi cümlelerinizle yazabilirsiniz örneğe ihtiyaç duymamalısınız.Kendinizi biraz zorlamanızı tavsiye ederim.
Üst yazı,derdinizi anlatma yazısıdır. önce mevcut durumunuzdan bahsedin. sonra ne istiyorsanız bunu anlaşılır bir dille yazınız. bu kadar.

bahar0626

Üye
Konu
0
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba
Aylık ambalaj beyanında ek 7-c fire ve stok bilgilerine bir önceki ayın stok miktarlarını da toplayıp öyle mi giriyoruz? Yoksa sadece beyan yaptığımız ayın miktarları mı?

BerkayÖ.

Üye
Konu
0
Tepki
0
Merhabalar

Olgaç beyin paylaşmış olduğu TAT ile ilgili sunumu paylaşabilecek var mı ? Yeni başladım işe yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Yukarı Alt