Ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çevre müh. görevleri

Hilmi.K

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Gülşah Albayrak evet elinizde personel eğitim taslağı varsa bana çok yardımcı olacaktır.

Brn_lbyk

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Hilmi.K benim genel olarak hazırladığım sunum ektedir. personel eğitimi sırasında fazla gördüğüm yerleri es geçtim. siz kendi ihtiyacınıza göre değişiklik yapabilirsiniz.

Dosyalar

İNCİ KRBLT

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
iş ekpmanlarının güvenli kullanımı, güvenlik ve sağlık işaretleri, ambalaj atık yönetimi, atıkların kaynagında ayrı toplanması , elle kaldırma ve taşıma , iş yeri temizliği ve ekipmanların kullanımı, ilk yardım, aklıma gelenler @Hilmi.K

xxox

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Olgaç SÜRMELİHİNDİ merhaba Olgaç bey belgelendirme ile ilgili olan sunumu bana da atabilir misiniz?

@Olgaç SÜRMELİHİNDİ Olgaç Bey merhaba belgelendirme ile ilgili sunumu bana da atabilir misiniz ?

Ömer Bey Olgaç Beyin size attığı belgelendirme sunumunu bana da atabilir misiniz

Seren Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar ;
Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Tesisinde yeni işe başladım fakat aklıma takılan bazı şeyler var ve sormak istedim.
Şimdi bir yıl süreyle İç Tektik Raporu hazırlanması gerek ve ben onu hazırlayacağım iç tektik raporunu hazırladıktan sonra il müdürlüğüne veya sistem üzerinden bildirmem gereken bir yer var mıdır araştırdım fakat kafam çok karıştı bazı yazılarda gerek yok diyor bazılarında ise il müdürlüğüne sunmanız gerek demektedir bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

çevreci3

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba @Seren Doğan
İç tetkik raporunu yılda en 2 defa olmak üzere hazırlaman gerekmekte.Raporu hazırladıktan sonra üst yazısıyla birlikte İl çevreye sunup imzalatmalısın. Sistem üzerindende bildirmen gereken bi durum yok.

Seren Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@çevreci3 Tamam teşekkür ederim peki bişe daha isteyeceğim üst yazısı örneğiniz var mıdır?

n.tas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar toplama ayırma tesislerinin geri kazanım tesislerine çıkış yapmaları gerektiği hangi yönetmelikte yazıyor?

Aydın Demirel

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Seren Doğan üst yazıyı kendi cümlelerinizle yazabilirsiniz örneğe ihtiyaç duymamalısınız.Kendinizi biraz zorlamanızı tavsiye ederim.
Üst yazı,derdinizi anlatma yazısıdır. önce mevcut durumunuzdan bahsedin. sonra ne istiyorsanız bunu anlaşılır bir dille yazınız. bu kadar.

bahar0626

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba
Aylık ambalaj beyanında ek 7-c fire ve stok bilgilerine bir önceki ayın stok miktarlarını da toplayıp öyle mi giriyoruz? Yoksa sadece beyan yaptığımız ayın miktarları mı?

BerkayÖ.

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar

Olgaç beyin paylaşmış olduğu TAT ile ilgili sunumu paylaşabilecek var mı ? Yeni başladım işe yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kübra Boz

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba
15 gün önce bir ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde işe başladım ve yeni mezunum.Teknik uygunluk raporu hazırlamam gerekiyor.Acaba elinizde örnek bir teknik uygunluk raporu var mı?
Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Yukarı Alt