• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj Bilgi Sisteminde 2020 yılı açılmadı

Bende aynı sorunu yaşıyorum tesis olarak giriş yaptım ama hangi sekmeye geçersem geçeyim önüme tesis oluşturmam için bu ekran çıkıyor. Sorunu çözebildiniz mi?
1580478801938.png

@Nazzzzz o zaman uğur ekşi beye mail atmanızı tavsiye ediyorum
[automerge]1580475461[/automerge]
@Nazzzzz bir de maile dönüş beklemeyiniz. Maili atar atmaz açana kadar sürekli arayıp tabiri caizse taciz etmeniz gerekiyor ne yazık ki :utan:

@H. Pınar Çulha normalde beyan yaparken firma adına açılır ve tesisleri Manuel eklerdim bir süredir. Bu sene henüz yapmadım ama yaparsam ekran görüntüsü iletirim.

@Nazzzzz Sorunumu Uğur Bey ile çözdük. Firma entegre çevre bilgi sistemim ile ambalaj bilgi sistemim birbirine bağlı değilmiş. (ambalaj uygulamasına tıklayınca benden yeniden eski kullanıcı adımı ve şifremi istiyordu, oradan anladık). Uğur Bey bunu birleştirdi. Ardından şube ekleme kısmında otomatik şubelerim listelendi seçerek devam ettiğimde beyanlar vs. herşeye ulaştım. Cevap veren herkese teşekkürler ?