Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araç lisansı yenileme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Rıdvan Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Kılınç

Rıdvan Kılınç CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Araç lisanslarımızı yenilememiz gerekiyor ama başvurumuza istinaden şöyle bir eksiklik yazısı geldi.
    Taşınacak atıkların ayrı ayrı fiziksel ve kimyasal özelliklerini gösteren tablonun bulunmadığı... bunu nasıl temin edebilirim .... yardım edebilirmisiniz

2. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

sanırım H kodlarından bahsediliyor burada, bence taşıma lisansı almış firmaların kodlarından alabilirsiniz atığınıza göre çünkü genelde aynı kodlar kullanılıyor

Rıdvan Kılınç bunu beğendi.
  3. Rıdvan Kılınç

H kodları değilmiş hangi atığı taşıyorsanız o atıkla ilgili fiziksel ve kimyasal özellikleri yazılacakmış

4. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Taşınacak atığın fiziksel ve kimyasal özelliğini içeren Türkçe malzeme bilgi formlarından bahsediyo sanırım. Bunu istemelerinin sebebide aynı araçta farklı kaplar içinde farklı özelliğe sahip atıkların taşınması durumunda, reaksiyona girmeyecek şekilde gerekli tedbirler alınarak atıkların taşınması, yani istenmeyen bir durumun önüne geçmek.

5. Abdulkerim DOĞAN

Abdulkerim DOĞAN CMNet Üyesi

Ekli Dosyalar:

6. Keziban Gümüş

Keziban Gümüş CMNet Üyesi

biz bu dosyayı kullanmıştık....

Ekli Dosyalar:

7. Rıdvan Kılınç

Allah razı olsun ... Selam ve dua ile

Keziban Gümüş bunu beğendi.
  8. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    araç lisansı alacağım. belgeleri hazırlama aşamasında ama sanki hep eksikmiş gibi geliyor bana. Birde üst yazı yazacağım. .... nolu araç için araç lisansı almak istiyorum demem yeterli midir?

9. L.Nergiz

L.Nergiz CMNet Üyesi

Elmas Hanım,
    '............ adresinde bulunan ....... ünvanına sahip firnamızın ...... nolu aracı için lisansının yenilenmesini arz ederiz' şeklinde yazabilirsiniz

10. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

@L.Nergiz teşekkür ediyorum. öyle birşey kastetmiştim aslında ancak uzun uzun belirtmemiştim :)
    Römork için trafik poliçesi yapılmaz değilmi? Bilginiz var mı? açıkçası şuan çok sıkıştım sanki :(

Arkadaşlar merhaba,
    firmanın araç lisansı alınırken şöför isimleride yazılıyor ya lisansa. Ordaki kişiler işten çıkınca herhangi bir bildirim vs. yapıyor muyum? Sonuçta artık oradaki isimler olmuyor??

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...