• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

arıtma tesisi

hibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
bir tane endüstiriyel arıtma tesisi tasarlıcamörnep proje olan varmı yardımcı olursanız sevinirim

kağıt suları: dengeleme, nötralizasyon , hızlı karıştırma ve yavaş karıştırma son çökeltim olacak birde çamuru susuzlaştırıb bertaraf edilecek debi:1000 m3/gün
boi:3000
koi:5000
akm:900
birda sülfat giderimi yapılacak bu bir tasarım dersi değerleri biraz hoca belirledi

adımları siz mi belirlediniz hocanız mı? Bende hali hazırda buna benzer proje yok malesef de kağıt fabrikası arıtması benim bildiğim daha farklı oluyor

elinizde herhangi bir endüstiriyel arıtma tesisi projelendirme basamakları varsa gerçekten çok çok yardımcı olursunuz hoca belirledi bu şekilde tasarlayıp otaket de çizezcem ama şuan elimde en ufak bir örnek olmadığı iççin başlayamıyorum

yarın iş yerinde bakayım bir iki tasarıma dair bişeyler vardı. Hiç olmadı ödevin ön bilgi kısımlarına vs yazacağin şeyler olur

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bu tez belki bir fikir verebilir.
Yüklediğim dosya aslında ödev konusu olarak yapıldı belki bir işe yarar göz atmanı öneririm.

Ekli dosyalar

• kağıt endüstrisi.docx
    905.6 KB · Görüntüleme: 33