Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atiksu aritma tesisi işletme eğitimi (aat sorumlu mühendisleri)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

 1. Selma Akdoğan

  Selma Akdoğan CMNet Üyesi

  Değerli Katılımcımız,
  Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 30-31 Temmuz 2015 tarihinde ‘Atıksu Arıtma Tesisi İşletme Eğitimi’ düzenlenecektir. Eğitimiçeriği ekte yer almaktadır.
  Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.
  Eğitim Katılım Ücreti : 600 ₺
  Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez.
  Eğitime katılmak isteyen Arıtma Tesisi Sorumlu Mühendislerinin 24 Temmuz 2015 tarihinekadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.
  Saygılarımızla.
  TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
   

  Ekli Dosyalar:

  Melih Coşar bunu beğendi.
 2. Semih Cömert

  Semih Cömert CMNet Üyesi

  Bu organizasyona bakılırsa çevre görevlisi belgesine pahalı diye karşı çıkan oda demek eğitimi kendi yapsa 5000 TL den fazla ücret ister. Odanın eleştiri yapmadan önce öz eleştiri yapması gerek !
   
 3. cgdm

  cgdm CMNet Üyesi

  ATIKSU ARITMA TESİSİNİ İNCELEYEBİLECEĞİM BİR KAYNAK ÖNEREBİLİR MİSİNİZ?
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları