• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu Arıtma Tesisinde çıkan çamur

hilol kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
Arkadaşlar,tekrardan ben.
Danışmanlığını yaptığım otelde,
personelin günlük ihtiyaçlarını karşılaması neticesinde oluşan evsel nitelikli atık sular biyolojik arıtıma sahip paket atık su arıtma tesisine gönderilmektedir.
Bu arıtma tesisinden çıkan arıtma çamurlarının hangi firmaya verebilirim? Ücret araştırması yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bağlantıya tıkladığınızda o bölgede, atık kodunuza göre gönderim yapabileceğiniz tüm firmalar sıralanmaktadır. İlgili çıkan firmalardan fiyat teklifi isterseniz ve karşılaştırırsanız da fiyat araştırması yapmış olursunuz.
İyi çalışmalar.

19 08 11*
Endüstriyel atıksuyun biyolojik arıtılmasından kaynaklanan tehlikeli maddeler içeren çamurlar

Endüstriyel değil ama evsel nitelikli

Tercih ettiğiniz kod, benim de firmalarda kullanmış olduğum kod. Evsel nitelikli çamurlar için 19 08 05'i tercih ediyorum. Ancak vereceğiniz atık firmasına iletmenizi öneririm. Bazen kodu ezbere yazıyorlar, evsel nitelikli çamur gönderdiğim hâlde inatla endüstriyel yazmaya çalışan firmalar var. Ekolojik Enerji bu kodu alabiliyor. Aşağıdaki linkten kod ile arama yapabilirsiniz:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .