• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personele ilişkin tebliğ

Arkadaşlar bu arada İlgili AAT personel teliği ile alakalı son gelişme olarak ;

Tebliğ alıcı ortama veren arıtmaları kapsıyor ama A-B-C belgeleri için istenilen tecrübeleri siz kanala veren bir arıtmada da edinmiş olabilirsiniz. Az önce kanala deşarj AAT tesisinde çalışan bir arkadaşım buradaki tecrübesini sisteme yükleyerek A belgesi için sınav başvurusu onaylandı. Ama tebliğe göre şuan çalıştığı tesis muaf :D

Çevre danışmanlığında çalışıp bu deneyimin burda gecerliliği var mı arkadaslar? ben baktm yok da bi açık kapı arıyorum esasen . arıtması olan firmalara bakıp birebir arıtması , kimyasalı , analizleri vb ilgileniyoruz sonuçta boşa gitmesin :)

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Demet EFEMerhaba ,

Ben de danışmanlık yapıyorum uzun zamandır. Havva hanıma yazdım. Aktif sigortalı olduğunuza dair belgeyi ve arıtmasını işlemlerini yürüttüğünüz firmadan yazı alırsanız başvuru yapabiliyorsunuz. Ben yaptım halihazırda sonuçlanmadı ama en azından deneyin derim.

Önceki cevapları görüntüle…

Ekli dosyalar

• resm--yazi-formati-20220203151823.docx
    12.4 KB · Görüntüleme: 35
Sınav sonuçları açıklandı arkadaşlar ,

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
linkinden sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

sınav sonuçları alakalı yapılan yorumları site yönetimi siliyor mu?

Evet bu konu ile ilgili bir hata oluştu bende mesajlarımı göremiyorum şu anda ilgili birime iletiyorum.

Onaylanan başvuruyu tekrar açtırmak için ne yapabiliriz ? E-mail'e dönüş oluyor mu ? Birincil arıtmayı ikincil arıtma olarak değiştirmek istiyorum.

başvuru açtığımda "önceden onaylı başvurunuz bulunmaktadır, değişiklik yapmazsanız direk başvurunuz onaylanacaktır" yazıyordu. Sağ kısmında hem kentsel hem hem endüstriyel vardı. ön başvuruyu onayladım şimdi sadece kentsel görünüyor. Normal başvuruya geçerken endüstriyel de otomatik eklenir mi? biryerde otomatik ikisi de açılıyor diye okumuştum sanki?

Arkadaşlar Tebliğ ile ilgili Bakanlık ile iletişimde olan var mı? Ertelenmesi ya da danışmanlık gibi sürece girmesi söz konusu mu?

AAT sınavından geçmiştim. Ancak sistemde sertifikam gözükmüyor. Konu ile ilgili mail gönderdim. Dönen olmadı. Telefonu arıyorum, çalmıyor bile. Nasıl ulaşacağız bu insanlara?