• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Autocad

çalıştırdım da başka bişi soracam....alt taraftaki x ile y varya koordinat gösteren onu taşıma şansım varmı sayfa içinde?

2010 dan sonra autocd arayüz değişti . Yeni sürümlerinde koordinatın üstüne tıklayınca move and align var ( korrdinat üstünde tam köşelerin ordaki mavi kare)

. ya da resimde gösterdim altı çizili yere tıklayınca ''hide'' var ona tıkla tamamen kaybolur. Eğer sadece hareket etsin diyorsanız yuvarlak içine aldıgım yer var onu tıklayın otomatik hareketlenir maouse a göre

http://i.hizliresim.com/Q19N9y.png

İşletim sisteminden dolayı çalışmaması olmaz sanırım tam anlamıyla kuramadınız ya da daha önce çalıştırdıysanız ve yeni bir antivirüs programı kullanmaya başladıysanız virüs olarak algılamış olabilir. Programı kaldırıp yeniden kurbanı deneyin zeynep kovaytan

autocad 2007 windows 7 ile uyumlu değildir yüklerken winxp uyumluluğu olarak görür ve çalıştırır buda bazı zamanlar sorun yaratır (yüklü dosyalarda autocad bazı zamanlarda kapanır buda emeğiniz zayi olur demektir autosave bile olsa bence kötü sonuçlar doğurur)win 7 ile autocad 2008 kullanın yadan 2010