• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Azerbaycan'dan selamlar

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın arkadaşlar;

İş değişikliğim dolayısıyla Azerbaycan 'da yaşamaya başladım. Bu mesajımı şuanda oradan yazıyorum. Burada internete ve dolayısıyla sizlere yeterince vakit ayıramıyorum ve bu şekilde de devam edeceğe benziyor. Şimdiye kadar site için elimden gelen her türlü çabayı gösterdim. Buraya gelirkende gözüm arkada kalmadı çünkü biliyorum ki birbirinden değerli yöneticilerimiz ve üyelerimiz var. Benim tek başladığım bu yolda sürekli büyüyerek ilerledik şimdide sizlerin çabalarıyla aynı şekilde devam edeceğinden eminim.

Azerbaycan 'dan selamlarımla..

abi orda eğer merkezi bir yerdeyseniz genelde rusça hakimdir :) magazin mesela bakkal market demek :) burdaki gibi magazin deil

Hocam hayırlı olsun tekrar. Oralara gelmeyi ben de çok istiyorum biliyorsun. Oradan başlayıp Türkmenistan'a doğru yolu var :p Arayı fazla soğutma. Başarılar.

Özleyecegiz abi :) farklı olabilecek bir konu ise , daha iyi bir hizmet sağlamak amaçlı oradasın , Umarız Azerbaycanlı kardeşlerimize en iyi hizmeti sunarsın . Bu ara Şef olmuşsun :) Hadi hayırlı olsun . Beni bilgilendir Fatih abi . Esenlik içinde , Azerbaycanlı kardeşlerimize selam.