• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bekra Bildirimi

hilol kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
En son güncellenen yönetmelik linkte gönderiğim değil mi?Bilgi verirseniz sevinirim.

Çevre Şehirciliği sayfasından bulamadım.Google üzerinden arama yaptım.Çevre Şehircilikte tebliğ buldum.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Orhan Eskicioğlu

18 Temmuz 2017 tarihinde yapılan değişiklikler, iletmiş olduğum yönetmeliğe entegre edilmiştir Orhan Bey, Mevzuat bilgi sisteminde yönetmeliğin kendisi üzeriden ilave ve mülga maddeler güncellenerek ilerleniyor.

Ekli dosyalar

• ScreenHunter_01 Jan. 10 15.03.jpg
    ScreenHunter_01 Jan. 10 15.03.jpg
    81.1 KB · Görüntüleme: 19
@Beril Çataltepe
Biliyorum bunu, bilgi verdiğiniz için sağolun Beril Hanım. Benim yolladığımın yönetmelik olmağı bariz belli olduğu için, açıklamaya yönetmelik değildir diye kocaman yazmadım. İlgili linkte belirtilen maddelerde, yönetmeliğe eklenen/ çıkarılan/ ek olarak değişen bilgiler yazdığı için, açan arkadaşın zaten yönetmelikte ilgili maddeleri bulabileceğini düşünüyorum.Sonuçta mühendis ..

@Orhan Eskicioğlu

Evet ben de bu düşüncedeyim, sadece "bu yönetmelik üzerinden bir değişiklik daha yapıldı" dediğiniz için, o yapılan değişikliğin gönderdiğim linkteki yönetmeliğe ilave edilmiş halde olduğunu belirtmek istemiştim. Aynı şeyi konuşuyoruz. :)