• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bekra üst sevi̇yeli̇ kuruluş

KÜBRA TÜRELİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Küre
Merhabalar bir tesisim üst seviyeli kuruluş çıktı süreç nedir tam olarak anlamadım nasıl ilerleyeceğim hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Üst Seviyeli kuruluşlarda;
1.GR
2.BKÖP
3.BKSD
4.DADP
5.KAMU BİLGiLENDİRMESİ
6.TMMK

nın hazırlanması zorunludur,
Biz bu konularda yetkili ve tecrübeliyiz,
Arzu ederseniz ?, biz sizlere yardımcı olabiliriz.
Tesisinizin faaliyet konusu nedir ?

Tabiki önce "bildirim" yapılır, çünkü sistem değerlendirmesinden sonra "kapsama" göre, yapılacak işlemler belirleniyor, yani yapılacak işlemler farklılık gösterebiliyor, örneğin "alt seviyeli"kuruluşlarda bazı dokümanlar hazırlanmıyor.

Benim "Eğitim"amaçlı 2 sunumum var, bana telefonunuzu veya mail'inizi bildirebilirseniz size iletebilirim

merhaba, bekra sisteminde tesis kapsam dışı çıktı bunun için yapılması gereken bir işlem var mıdır?