Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediyelere yetki devri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Rıdvan Gödel tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Belediyelerin Bakanlıktan yetki devri alması için aranan şartların ne olduğu ve hangi yolu izlemesi gerektiği konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...

2. ayse_

ayse_ CMNet Üyesi

hangi konuda yetki devri almak istediğiniz önemli.konuya göre şartlar değişir.

3. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Bitkisel atık yağların kontrolü noktasında yetki devri almak istiyoruz, konu ile alakalı çevre müdürlüğüde tam bir açıklama getirmedi bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

4. ayse_

ayse_ CMNet Üyesi

5. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Çevre Birimi noktasında sıkıntımız var çünkü teknik açıdan bulundurmamız gereken özellikler bize sunulmuyor. Sadece söylenen siz biriminizi oluşturun. Birimde bulunması gereken personel niteliği gerekiyorsa teknik ekipmanlar belirtilmiyor.

6. ayse_

ayse_ CMNet Üyesi

kim belirtmiyor bakanlıkla görüştünüzmü bu konuyu yada il çevre müdürlğü ile.
    her neyse çevre denetim birimi için en az 2 personel ve bunlardan en az birinin lisans mezunu olması gerekiyor.onun dışındaki kişiler 2 yıllık yüksek okul yada lise mezunu olabilir.
    bu karar encümen kararı ile çıkıyor ve yetki devri yazısında ek te sunulmasında yarar var.

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...