• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Belgelendirme

• Konuyu başlatan kemalsari3454
  • Başlangıç tarihi
K

kemalsari3454

Arkadaşlar yeni çalışmaya başladığım firma ambalaj atıkları ile ilgili belgelendirme işlemi yapmamış . şimdi ben bu belgelendirm işlemi için geç mi kaldım firmamın 2012 yılında belgelendirmesi gereken miktar var 2011 yılından 2012 yılına devir etmiş . 2012 yılına ait belgelendirmelerin bir süresi var mı ne zaman anlaşsam olur lisanslı bir firma ile yardımcı olursanız çok sevinirim. 2012 yılında yaptığım belgelendirme işlemini 2013 yılında mı sisteme gireceğim .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Şu an bi belgelendirme işlemi yapamazsınız. Yetkilendirilmiş kuruluşların istediği oldu ve tatların elinden belgelendirme işlemi alındı.Yeni planda ne isteneceği belli değil

@Fatih Közen
sanırım kemal bey piyasaya süren olarak soruyor ben onu anladım.

piyasaya sürenin yapmak istediği belgelendirme işlemini yapabilecek herhangi bir kurum yok şu anda ... bahsettiğim yazıda ayrıntılar mevcut

@Fatih Közen
şu anda yok ama 1-2 haftaya tebliğ yayınlanınca olacak. ondan sonra yıl sonuna kadar piyasaya sürenler belgelendirmelerini kim yapacaksa onlara yaptıracaklar. tabi 2012 yılında bildirimlerini yapmışsa piyasa süren

ben az önce bakanlıkla görüştüm sanırım bunla alakalı bir tebliğ yayınlayıp eğitim vereceklermiş.şuan hiç bir piyasaya sürenle sözleşme yapmayın ve bekleyin dediler.belediye üzerinden belgelendirme dosyasının gitmesi gerekiyormuş.yani özü toplama ayırma tesisleri için en önemli kaynak olan belgelendirmeyi belediyelere ve yetkilendirilmiş kuruluşara altın tepside sunacağız..