• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Birleşik denetim listeleri?

• Konuyu başlatan Anonim (107f)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (107f)

Merhaba herkese. Yıllık birleşik denetim listeleri yayınlanıyor bildiğiniz gibi. O listede bulunduğum il ve fabrika adımız gözükmüyor. Ancak fabrikamızın başka ilindeki fabrikası listede var. Bize de uzun zamandır gelen olmadı. Normalde bu sene gelmeleri gerek. Ama listede ne ilimiz ne de adımız var. Gelirler mi sizce? Liste de hata olabilir mi? veya başka bir liste filan?

Anonim (107f)
"Normalde bu sene gelmeleri gerek" derken? :) Bakanlığın/Müdürlüğün ne zaman geleceğine siz karar veremiyorsunuz ki. Sürekli aynı aralıklarla da gelmiyorlar. Yeri gelir üç sene üst üste denetim yazarlar, yeri gelir 6 sene gelen olmaz. Size resmi bir yazı gelmediği sürece Birleşik Denetim beklemenize gerek yok. Ancak ani denetim her an olabilir.

Normalde bu sene gelmeleri gerekten kastım bayadır gelmiyorlar yani bu sene gelirler heralde diye düşünmem (kişisel yorum) 😃 Peki ani denetim sıklığı nedir cem bey? Hep bahsediliyor ani denetim diye bir şey var diye ama bu zamana kadar hiç duymadım herhangi bir tesise ani denetim yapıldığını gerçekten yapılıyor mu yoksa şehir efsanesi mi? @Cem Yılmaz

Adımızı geçtim olduğumuz il bile yok. Çok ilginç geldi meslekte yeniyim henüz o yüzden sormak istedim. Teşekkürler @Tolgay Doğan

bileşik denetim her yıl listede adımız var :))) kafesteki keklik gibi hissediyorum kendimi. 2023 temmuz ayında geldiler 2024 nisanda yine gelecekler :))

iki senedir gelmiyorlar. bu sene kesin gelirler dedim ama yine eklememişler bizi. her an gelinecek gibi dosyanızı güncel tutun.