• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Birleşik Denetimler Hakkında

Ebru ZEYBEK ÇENGEL

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bakioğlu holding
Merhabalar,
Çevre Bakanlığı birleşik denetimleri hakkında henüz bir açıklama yok değil mi? Geri dönüşüm sektörüyüz diğer firmalar aranmış iptal oldu diye bize henüz bilgi gelmedi denetim yarın .Bakanlık telefonları açmıyor bilgisi olan var mı acaba teşekkürler,
iyi çalışmalar.

Merhaba arkadaşlar malum covid19 pandemisinden dolayı denetimler ertelenmişti. Peki bundan sonra denetimler de nasıl bir yol izlenilecek bilgisi olan var mı? Kaldıkları yerden mi devam edecekler yoksa bu ay denetimi olan yerlere mi gidilecek? İl müdürlüğüne de ulaşamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim herkese.

Birleşik denetimler ile ilgili yazı olarak yeni tarihleri bildireceklerini ilettiler.
Diğer denetimler için ise Haziran ayı itibari ile tam kadroya dönecekleri için her an gelebilirler.
29.05.2020 tarihinde İl Müdürlüğü Uygunluk + VTR denetimi gerçekleştirdiler firmama.

Merhaba,
Kahramanmaraş'da birleşik denetimlerin Haziran ayında yapılmaya başlanacağı, denetimlerden 1 hafta önce bilgi verileceği bilgisi müdürlükten sözlü olarak alındı.
Denetiminizin olduğu müdürlük ile görüşmenizde fayda var, belki çat kapı gelirler belkide haber verirler.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Benim birleşik denetimim haftaya bakalım gelecekler mi. Telefonla da ulaşamıyorum şansıma il müdürlüğü taşınmış santral daha kurulmamış.

İl Müdürlüğü'ne gitme imkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim. Hem denetimlerin nasıl ve ne zaman olacağı hakkında bilgi alabilir hemde biraz muhabbetle memurların napzını yoklayabilirsiniz diye düşünüyorum.

merhaba. ben de dün görüştüm il müdürlüğünden şube müdürüyle. resmi bir yazı yok ama gelmeden önce denetim ekibi mutlaka size haber verecektir dedi.

Aklıma gelmişken çalıştığınız veya görüştüğünüz il müdürlüklerinin isimlerini yazarsanız, bence forumda aynı soru/sorunlara cevap arayanlar için faydalı olacağı düşüncesindeyim.

Ben İstanbul ve Kocaeli İl Çevre ile görüştüm. İstanbul Haziran ayında da denetimleri iptal etmiş. Kocaeli Mart ayından itibaren denetimleri planlamış geçtiğimiz hafta. Arayarak da bilgi alabiliyorsunuz. Hatta denetimleri çok kısa tutmak istedikleri için evrakları cd olarak öncesinde istiyorlar. Bu yıl birleşik denetimlerin rahat geçmesi ümidiyle.. :)

Kocaelide bulunan X firmam için birleşik denetim programına pazartesi erteleme kararı yapılmadığı aktarılmıştı, az önce gelen mail neticesinde denetim ağustos ayına ertelendiği beyan edilmiştir.

Merhabalar az önce Kocaeli il çevre ile görüştüm mart ayında iptal edilen birleşik denetimin 16 haziranda yapacaklarını isteyecekleri tüm evraksal bilgileri Cd şeklinde hazırlamamızı istediler. Ayrıca çok fazla kalmayacaklarını söylediler.
Bilgilerinize ...

Kocaeli İl Çevre Müdürlüğü ile Birleşik Denetimler ile ilgili telefonla bilgi alınıyor. 2 firmam için Nisan ayındaki denetimlerin tarihlerini telefonla öğrenme fırsatım oldu. Yazı olarak gönderiminin yapılmayacağı bilgisini ilettiler. Dosyanın hazır bulunmasını ve ekte paylaştığım formun doldurulup firma tarafından kaşe imza olması gerktiğini belirtti.

Bilginize..

Ekli dosyalar

• b-rles-k-denet-m--nceleme-kontrol-formu-20180314071511.docx
    35.5 KB · Görüntüleme: 92
Peki bir de bize bakın: Bir firmayı arayıp iki gün sonra denetiminiz var demişler. Kendi tarihimizi öğrenmeye gittim tarihler belli değil dediler. Ben şöyle hayal ediyorum:
Listeyi dart tahtasına yapıştırdılar, tek atış... Kime denk gelirse artık rast gele arayıp geliyoruz diyorlar. Bir keresinde oradan geçiyoruz diye denetime gelmişlerdi. Sürprizlerden nefret eder oldum bu şehir yüzünden ?

Son düzenleme: