• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÇED kapsam dışı

aysun4491

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ŞİMŞEK GERİ DÖNÜŞÜM
Arkadaşlar merhabalar
Elinde atıksu arıtma tesisi ÇED kapsam dışı projesi bulunan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim ?

Proje derken, kapsam dışı ise zaten proje tanıtım dosyası olmuyor. Kapsam dışı bu anlama geliyor. Dilekçe ile başvuru yapıldığında tek sayfalık görüş yazısı geliyor. Farklı bir şey mi istediniz?

Proje özetinden bahsediyorsunuz sanırım. Bakanlığın sitesinden yararlanabileceğiniz link:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İstanbul Çevre İl Müdürlüğü'ne yapılacak ÇED Kapsam Dışı Görüşü için istenilen belgelerle ilgili link:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Not: Farklı bir şehirdeyseniz kendi il müdürlüğünüzün sayfasına bakarsınız.

evet proje özetinden bahsediyorum.elinizde atıksu arıtma tesisiyle ilgili hazırladığınız proje özeti mevcut mudur

Ben hazırlamadım ancak ekte Çorlu Belediyesi AAT Projesi ÇED Başvuru Dosyası mevcut.

Ekli dosyalar

• CORLU_AAT_CBD.pdf
    3.6 MB · Görüntüleme: 40