• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi askıya alınma durumu

Tansu Aktaş.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gökay geri dönüşüm
Arkadaşlar merhaba çevre görevlisi belgemi yenileyecem ama bir türlü yapamadım bugun ise belge süremin son günü askıya alınma oluyor mu 180 gun

Bende aynı duruma düşmüştüm daha sonra para yatırıp 180 gün olmadan sistemden yenileme işlemini yaptım ve belgem bir kaç gün içinde onaylanıp vizeleme işlemi gerçekleşti

ÇEVRE YÖNETİMİ HİZMETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
BEŞİNCİ BÖLÜM

Vize, Eğitim ve Sınav
MADDE 11 – (1) Vize işlemleri için, mevcut yeterlik belgesinin geçerlik süresinin bitiminden en az 30 gün önce sistem üzerinden başvuruda bulunulur. Vize dönemi sonuna kadar başvuru yapmayanların yeterlik belgeleri askıya alınır ve çevre yönetimi hizmeti veremezler.