• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belge Başvurusu hk.

speedyemre

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar ,bir sorum olacak. Eylül 2017'de izinlisans sayfası üzerinden çevre görevlisi belge başvurusu yaptım fakat parayı o an yatıramayınca sistemden verilen referans numarasını zaman içinde kaybettim. Hali hazırda belge başvurusu olduğu için yeni başvuru yapılamıyor, mevcut başvuru iptal edilemiyor, o an verilen referans numarası da hiç bir yerde yazmıyor. Bakanlığı aradığımda telefonda herkes birbirine atıyor. Hatırlatma için mail,hata bildirimi vs. ne varsa denedim ama bakanlıktan hiç bir cevap gelmiyor. Ancak, sürecin başında eğitim başvurusu ücretini yatırmak için aldığım referans numarasını buldum. Bu numaralar aynı mıdır bilgisi olan var mı? Döner sermaye sayfası üzerinden yeni numara alabiliyorum ama parayı yatırsam bile numaralar eşleşmeyeceği için izinlisans sistemi içerisinde başvurum aktif olmayacak.
Yardımlarınızı rica ediyorum

Eğitim başvurusu İçin verilen referans numarası ilke belge başvurusu İçin verilen referans no ayrı şeyler. Bakanlıktan şube müdürü Adnan Macit var size en iyi bilgiyi o verecektir