• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi belgesi için Mobil İmza

@theanilyilmaz aynen haklısınız Samsun'da da sim kart bulmak sorun fakat devamlı kullanılacaksa da mobil imza daha hesaplı görünüyor. 3 yıllık e-imza 299 TL , mobil imza aylık 4.85 tl ve e-imza da bir çok arkadaşım sıkıntı yaşadığını söylemişti.

Vodafone mobil imza vermiyor birkaç ay önce bana vermediler problem çok çıkıyor dediler açık açık. E-imza her zman iyidir. Uzaktan bağlantı ile problemi hallediyor teknik servis hemen

Peki neden mobil imza kullanıyorsunuz ?

e-İmza gibi bir seçenek var iken ?

@Fatih Koçak Aslında ya yeni konu açarak bir anket yapmalı yada bu konu altında kim mobil imza kim e-imza kullanıyor hangi firmadan kullanıyor gibi bir çalışma yapıp hangilerinde daha çok sorun yaşandığını tespit etmeli. Firmaların altyapıları da bu konuda önemli bir faktör

Arkadaşlar e imzamın aktifliği bitecek şuan çalışmıyorum ve kullanmıyorum . Yenilemesem istediğim zaman tekrar süreyi aktif hale getirebiliyor muyum yoksa sil baştan e imza mı almam gerekir işe başlamam durumunda .

Merhabalar ,

Yenileme ile yeniden alma işlemleri arasında çok bir fark olmadığı için dileğiniz zaman e imzanızı alabilirsiniz.
Yenileme işlemi maks. 30 dk sürüyor.
Çalışmaya başladığınız sürede yenileme işlemini yaparsınız.

Hmm anladım çok teşekkür ederim iptal olma durumu yok o zaman . Peki e imzası olup kullanmayan arkadaşlar için soruyorum bu süreyi dondurma yada pasifleştirme gibi bir Durum var mı . Geri açtırıp kaldığı yerden kullanma olayı varsa onu da yapabilirim .

Ben Eskişehir'de Turkcell mobil imza için 1 günde halletmiştim tüm işlemleri. 1.5-2 senedir de sorunsuz şekilde sayısız imza attım hattımla. Şehirden şehire fark ediyor demek ki sim kart ve mobil imza tanımlama işlemleri.

Benim de 24 ocakta sim kartım durup dururken geçersiz oldu. Manyetiği bozulmuş dediler. Neden olur diyorum, hani dikkat edeyim bir daha olmasın (ki kullanırken gitti bir şey de yapmamıştım) aşırı bir bilimsellikle ŞANS dediler. Bayi bayi gezerek dün 128 k bulabildim. Birkaç saat sonra da anca mobil imzamı aktif hale getirebildim. İşimin yoğun olduğu bir döneme denk gelseydi ne yapardım bilmiyorum. Çünkü tamamen telefonsuz kalmıştım.

Arayıp da bulamayanlar için Ankara-7. cadde Turkcell'de 128 bulunuyor, yoksa bile getiriyor. Diğerleri gibi yok diyip yollamıyorlar. Buna da şükür.

Gizem Hanım, 2020 yılının Turkcell mobil imza bozulupta hemen sorunu hemen çözülen şanslı insanı sizsiniz bence. Şansınız daim olsun.