• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi

Ahmetgk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
henüz yok
iyi akşamlar arkadaşlar, çevre görevlisi belgesi başvurusunda kimlik bilgilerini doldururken tc girdikten sonra diğer kutucuklar otomatik dolması için kimlik paylaşım sitemine kayıtmı olmak gerekiyor. Yoksa nasıl otomatik olarak doldurulur acil yardımınız lazım arkadaşlar.

@rıdvan doymaz merhaba yardımın için teşekkür ederim. Belgemi aktif etmek için yapmam gerekenleri kısaca anlatırmısın ya da yardım alabileceğim bir link varmıdır şimdiden teşekkür ederim.

@fatihkali mobil imza ya da elektronik imza alacan.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
siteye üye olup kişisel bilgileri gir.eğitim bilgilerinde;çevre görevlisi eğitim katılım belgesini ve diplomayı sisteme yükle(pdf olarak).Belge başvuru sekmesinde;sisteme vesikalık yükle.
sana verilen referans numarası ile halk bankasına 260 lira yatır ve dekontunu sisteme yükle.(belgeleri yüklerken aldığın e-imza ya da mobil imzayı kullanacan.