• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi yeni alanlar için

Ö. Faruk Sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
28.07.2017 yani bugünden itibaren çevre görevlisi belgesi eğitimi icin sistem acilmistir. 06.08.2017 de bitecektir. Benim gibi durumda olan var mı

@tülay harputlu herhangi bir sorun yok. Sadece hattınızı taşırken mobil imza için kullanacağınızı ''hattınızın 128 K olması gerektiği özellikle bildirirseniz'' size yardımcı olurlar.Herhangi bir ücret de talep edilmez.Noterden imza yetki beyannamesi alıp Turkcell' in yetkili bayilerinden mobil imza üyeliğini gerçekleştirebilirsin.;)

@kargelincik
hayır videolardan sonra soru geliyor ben daha bugün bitirdim videolar bu arada ileri sarılıyor :)

@gunnssinem
mümkün zaten cvpları var arkadaşlar aynı video istediğin kadar izleyebiliyorsun

@Merve Akgül
aynı sorun bendede var kuruyorum imzala diyorum hiç bişi değişmiyor sorunun cvbını bulursan banada söylermısın

@Merve Akgül
sorunu çözdünüz mü

Yeni dönemin ( 4 Ağustos son tarihli )
Eğitimi başlamadı daha değil mi?

Mail gelecek diyor daha gelmedi ve portal da aktif eğitim yok diyor.

Her dönem de sorular cevaplar aynı mı acaba? :)

@Merve Akgül
ben çözdüm yaptım bugün

java ya tıkla security yerine tıkla edit site lise yerine adresi kopyala e imza nın takılı olduğundan da emin ol bide internet explorer den gir büyük ihtimalle windows 10 kullanıyorsun microsoft edge ye giriyorsun

Ekli dosyalar

• Adsızd.png
    Adsızd.png
    20.9 KB · Görüntüleme: 13
@arahmankrc Dediklerinizi yaptıım edge , sildim dün tekrar denedim olmadı şimdi başka bilgisayardan yapıyorum 2 gündür de bu sorunla karşılaşıyorum e imza cihazımda mı sorun var acaba? upload_2017-8-14_23-45-38.png

@Merve Akgül
sen yarın sabah kalkınca canlı desteğe bağlan o senın bilgisayarına bağlanıyor eksiklerinin hepsini gideriyor o yardımcı olur mesai saatleri içersinde bağlan ama

@Merve Akgül
ozaman mezuniyet belgeni e devletten indir pdf şeklinde olsun bide öyle dene :) sen bide kurşun döktür :D :D