• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cevre gorevlisi

Simgebato

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çalışmıyorum.
Merhaba arkadaşlar, çevre görevlisi uzaktan eğitimi tamamladım,sertifikayı indirdim. Diğer işlemler hakkı da yardımcı olabilecek var mi?

Arkadaşlar ben de mobil imza aldım. Sorun şu ki her şube vermiyor, mobil imza konusunda yetkili olması gerekiyormuş ve hattınızın faturalı olması gerek. Şubede birkaç imza vs'den sonra mobil imzayı alabildim. 48 saat sonra kullanabileceğim söylendi. 20 tl ödeme yaptım.

@zeynep Ben ekim ayinda almistim herhangi bir sorun yasamadim.Hattimda TL'li sistemde calisiyor.Belki degisiklik olmustur.Ben turkcellde boyle bisey duymadim.Umarim bundan sonrasi icin sorun cikmaz:hasta:

@asudecavdar
Teşekkür ederim, umarım bir sorun çıkmaz. Bugün videolar bitirdim, izinlisans.cevre.gov.tr 'ye üye olduğumda kimlik bilgilerimi girmemi istiyor, giriyorum kayıt etmiyor. Konu hakkında bilginiz var mı acaba?

@sabri cobanoglu parayı bankaya yatırdıktan sonra dekontu sisteme yüklerken başka birşey daha yüklemek gerekiyor mu ? çevre görevlisi belgesi yazıyor ama daha belgeyi almadan nasıl yükleme yapacağız bilginiz var mı acaba ?

@Akif05
Gerekli belge ve dekontu sisteme yükledikten sonra bakanlıkta belgelendirme şubedeki yoğunluğa bağlı değişiyor süre. 1-2 gün içinde de olabilir. 2-3 haftayı da bulabilir