• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisi ariyorum

vookis

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SAKARYA AMBALAJ GERİ DÖNÜŞÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Firmamızın Sakarya / Hendek fabrikasında
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
Aşağıda belirtilen süreçlerde en az 2-3 yıl deneyimli,
Çevre mevzuatları ve uygulamalarına hakim,
Çevresel izin/lisanslama süreçlerinde deneyimli,
Tercihen plastik,naylon,polikarbon,kağıt ve karton geri dönüşüm sektöründe çalışmış ve orta derecede saha yöneticiliğinde tecrübeli.
Firmamızda işlenen ürünler ile ilgili (pet çapağı,pet ve damacana kapak çapağı v.s) ve tesise gelen ürünler ile ilgili (hurda karton, palet) pazar araştırması yapabilecek.
ISO 14001 yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi ve süreci yönetebilen
Çevre faaliyetlerini takip edebilecek ve gerektiğinde birimlere eğitim verebilecek,
Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan, aktif olarak araç kullabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Hendek te ikamet eden/edebilecek/çevresinden kendi imkanları ile ulaşabilecek
Çevre görevlisi belgesi olan,
Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
İŞ TANIMI

Çevresel konularda faaliyetlerin yürütülmesi konusunda destek verilmesi,
Çevresel konularda görüşülmesi gereken kurumlarla sürekli iletişim halinde olmak,
Çevre ile ilgili konuların ve mevzuatın takip edilmesi,
Çevresel konularla ilgili olarak beyanların bildirilmesi,
Maliyet ve verimlilik avantajı sağlayacak yenilikçi firiklerin araştırılması,oluşturulması,

İrtibat : SAKARYA AMBALAJ GERİ DÖNÜŞÜM
Volkan SAVAŞ
volkan@sakaryaambalaj.com.tr