• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cevre muhendisligi staj

A

Anonim (6632)

merhaba degerli cevre muhendisleri,ben cevre muhendisligi 2. Sınıf öğrencisiyim ve bu yaz stajım var ve hangi alanda ve nerelerde yapsam beni geliştirir ve meslekteki geleceğim için en iyi katkıları sağlar , önereceğiniz yerler var mıdır.

Ben sizin yerinizde olsam mümkün olan en fazla yerde ve farklı mesleki alanlarda staj yapardım. Zorunlu olmasa bile çeşitli tecrübe ilerisi için yolunuzu çizmenize yardımcı olacaktır.